• ساعت : ۲۲:۳۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ 
  • کد خبر : ۴۱۳۱۱
فرماندار شهرستان بندرلنگه به مناسبت فرارسیدن روز شهرداری و دهیاری
مهندس مرادزاده فرماندار شهرستان بندرلنگه در پیامی فرا رسیدن ۱۴ تیر ماه «روز شهرداری و دهیاری» را تبریك گفت.
فرماندار شهرستان بندرلنگه در پیامی فرا رسیدن ۱۴ تیر ماه «روز شهرداری و دهیاری» را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، مهندس مرادزاده فرماندار شهرستان بندرلنگه در پیامی فرا رسیدن ۱۴ تیر ماه «روز شهرداری و دهیاری» را تبریک گفت.

 

متن پیام فرماندار بندرلنگه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

️شهرداری ها و دهیاری ها مهمترین نهاد شکل گیری مدیریت شهری و روستایی محسوب می شوند و نقش تاثیرگذاری در رشد و بالندگی و توسعه سکونتگاه های شهری و روستایی دارند.

️بی تردید از ابتدای شکل گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تا به امروز نقش شهرداری ها و دهیاری ها در شکل گیری جامعه مردم سالار مبتنی بر آرای مردم بسیار واضح و مبرهن بوده است.

خدمات متنوع شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در راستای ارتقا و سامان‌بخشی وضعیت کالبدی و فیزیکی سکونت گاه‌ها، مدیریت پسماند، بهبود سیمای شهری، حفظ پاکیزگی شهر، مدیریت بحران، مدیریت ایمنی و آتش‌نشانی، ارائه برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی و بسیاری از فعالیت‌های دیگر نمود پیدا می کند.

️اینجانب ضمن تبریک این روز، از خدمات بی شائبه کارکنان پرتلاش و خدوم شهرداری ها و دهیاری های شهرستان بندرلنگه  تقدیر و تشکر نموده، از درگاه خداوند متعال توفیقات روز افزون توأم با سعادت و سلامتی را برای همه فعالان و زحمتکشان این عرصه مسئلت دارم.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    6.1.9.0
    V6.1.9.0