75
فرمانداری بندرلنگه - اخبار > مسئولان به امر مناسب سازی معابر برای معلولان به عنوان تکلیف نگاه کنند
آخرین اخبار
اخبار > مسئولان به امر مناسب سازی معابر برای معلولان به عنوان تکلیف نگاه کنند


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٦٣٧٠ 

 تاریخ:1398/02/22 


مسئولان به امر مناسب سازی معابر برای معلولان به عنوان تکلیف نگاه کنند

جلسه کمیته مناسب سازی اماکن و معابر عمومی به ریاست زرهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی و با حضور اعضا جلسه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه ، جلسه کمیته  مناسب سازی اماکن و معابر عمومی به ریاست زرهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی  و با حضور اعضا جلسه در محل سالن جلسات فرمانداری  برگزار شد .
 
زرهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری در این جلسه گفت : جانبازان ، معلولان و سالمندان سرمایه های اجتماعی هستند که باید ارزش و جایگاه ویژه ای برای آنان قائل باشیم .
 
وی افزود : یکی از مشکلات و دغدغه های مهم جانبازان ، معلولان و تمام اشخاصی که از رفت و آمد عاجز هستند ، ایاب و ذهاب آنهاست .
 
زرهی بیان داشت :مسئولان به امر مناسب سازی معابر برای معلولان به عنوان تکلیف نگاه کنند تا این امر به خوبی در شهرستان محقق شود .
 
گفتنی است در این جلسه در خصوص احداث پارکینگ ویژه معلولین شهر بندرکنگ ، حذف موانع در معابر ، تسهیل در امورات بیشتر برای آسان سازی و بهسازی رفت و آمد معلولین در سطح شهر از جمله مسائلی بود که مطرح شد و اعضا جلسه در پایان پیشنهادات و راهکارهای خود را ارائه نمودند .
 
 


.انتهای پیام


خروج