75
فرمانداری بندرلنگه - اخبار > اختصاص اعتباری بالغ بر ۵۹ میلیارد تومان به شهرستان بندرلنگه/ رشد ۴۷ درصدی اعتبارات استان نسبت به سال ۹۷
آخرین اخبار
اخبار > اختصاص اعتباری بالغ بر ۵۹ میلیارد تومان به شهرستان بندرلنگه/ رشد ۴۷ درصدی اعتبارات استان نسبت به سال ۹۷


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٧٧١٣ 

 تاریخ:1398/03/13 


اختصاص اعتباری بالغ بر ۵۹ میلیارد تومان به شهرستان بندرلنگه/ رشد ۴۷ درصدی اعتبارات استان نسبت به سال ۹۷

فرماندار شهرستان بندرلنگه گفت : در سال ۹۸ مبلغ ۵۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برای شهرستان بندرلنگه تصویب شده که این میزان اعتبارات استان نسبت به سال ۹۷ رشد ۴۷ درصدی داشته است .

 

 

 

 


 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان بندرلنگه به ریاست علی نیکویی فرماندار و با حضور زرهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ، سرکار خانم کریمی دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان بندرلنگه و کارشناسان مدیریت برنامه ریزی استان هرمزگان ، بخشداران ، شهرداران و مسئولین ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.


فرماندار شهرستان بندرلنگه در جلسه کمیته برنامه ریزی با تقدیر از تلاش های سازمان مدیریت برنامه ریزی در راستای توزیع اعتبارات گفت : امسال اولویت ما پروژه های نیمه تمام خواهد بود و دستگاههای اجرایی برای انجام پروژه های عمرانی خود بر اساس ضرورت اولویت بندی نمایند .


وی افزود : مسئولان دستگاهها نسبت به جذب اعتبارات توزیع شده اهتمام جدی داشته باشند.


نیکویی بیان داشت : در سال ۹۸ مبلغ ۵۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برای شهرستان بندرلنگه تصویب شده که این میزان اعتبارات استان  نسبت به سال ۹۷ رشد ۴۷ درصدی داشته است .


نیکویی در ادامه گفت : از این میزان اعتبارات ۴۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات استانی و ۱۵ میلیارد تومان از محل اعتبارات قانون استفاده متوازن از امکانات کشور می باشد .


وی در پایان گفت : اعتبارات پیش شده مربوط به فصل های اداره عمومی ، حمل و نقل ، انرژی ، کشاورزی ، منابع طبیعی ، منابع آب ، توسعه خدمات شهری و روستایی ، بهداشت و درمان ، دین و مذهب ، ورزش و جوانان، فرهنگ و هنر، میراث فرهنگی و گردشگری، آموزش فنی و حرفه ای و آموزش و پرورش می باشد .


.انتهای پیام


خروج