75
فرمانداری بندرلنگه - اخبار > پیام تسلیت فرماندار بندرلنگه به مناسبت سالگرد ارتحال ملكوتي حضرت امام خميني(ره) و قيام تاريخي 15 خرداد
آخرین اخبار
اخبار > پیام تسلیت فرماندار بندرلنگه به مناسبت سالگرد ارتحال ملكوتي حضرت امام خميني(ره) و قيام تاريخي 15 خرداد


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٧٧١٤ 

 تاریخ:1398/03/13 


پیام تسلیت فرماندار بندرلنگه به مناسبت سالگرد ارتحال ملكوتي حضرت امام خميني(ره) و قيام تاريخي 15 خرداد

پیام تسلیت فرماندار بندرلنگه به مناسبت سالگرد ارتحال ملكوتي حضرت امام خميني(ره) و قيام تاريخي 15 خرداد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه  در پیامی ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد را تسلیت گفت.

درمتن این پیام آمده است :

                                                               بسم الله الرحمن الرحیم

چهاردهم خرداد 1368، سالگرد ارتحال ملكوتي حضرت امام خميني (ره)، روزي است كه ملت بزرگ ايران و حتي مستضعفان و آزادگان دنيا در فراق محبوب خود صاحب عزا شدند.

امام خمينی(ره) با سلوک علمـی و عملی خويش به ما قدرت نقد و جسارت در برابر ستم بخشيد؛ جفاها ديد اما با ثبات قدم، روشنگری و تبيين راه درست و نادرست، گام در راه امام آزادگان ابا عبدالله الحسين (عگذاشت تا رهروانش نه با اکراه که با اختيار،مسير فردوس برين گيرند

15 خرداد 1342 نیز نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ملتی علیه استبداد و استعمار است که با نام و اندیشه و راه امام خمینی رحمه الله علیه پیوندی از یاد نرفتنی دارد.

اینجانب سالگرد ارتحال ملکوتی و جانگداز امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و شهادت یاران ایشان در فاجعه قیام خونین 15 خرداد 1342 را به عموم مردم شریف ایران، بخصوص مردم متدین و انقلابی شهرستان بندرلنگه ، تسلیت و تعزیت عرض می نمایم و عزت و سرافرازی ایران اسلامی عزیز را در تمامی عرصه های جهانی و بین المللی را از خداند متعال مسألت دارم.

 

                                                   علی نیکویی

                                           فرماندار شهرستان بندرلنگه


.انتهای پیام


خروج