75
فرمانداری بندرلنگه - اخبار > نشست هماهنگی به منظور برگزاری آزمون کنکور سراسری در بندرلنگه
آخرین اخبار
اخبار > نشست هماهنگی به منظور برگزاری آزمون کنکور سراسری در بندرلنگه


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨١٣٩ 

 تاریخ:1398/04/09 


نشست هماهنگی به منظور برگزاری آزمون کنکور سراسری در بندرلنگه

صبح امروز نشست هماهنگی برگزاری آزمون کنکور سراسری به ریاست خلیل محامدی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری و با حضور صوغانی رئیس آموزش و پرورش بندرلنگه و جمعی از مسئولین در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه ، صبح امروز نشست هماهنگی برگزاری آزمون کنکور سراسری به ریاست خلیل محامدی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری و با حضور صوغانی رئیس آموزش و پرورش بندرلنگه و جمعی از مسئولین در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان بندرلنگه در این جلسه گفت : روز های ۱۳ و ۱۴ تیرماه آزمون کنکور سراسری در ۶ حوزه صبح و ۲ حوزه عصر در شهرستان بندرلنگه برگزار خواهد شد.

وی افزود : حدود ۶۰ درصد شرکت کنندگان در آزمون خانم و ۴۰ درصد آقایان تشکیل می دهند و بیشترین شرکت کنندگان نیز در رشته علوم تجربی می باشند.

در ادامه محامدی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان بندرلنگه گفت : داوطلبان کنکور سراسری را فرزندان خود بدانیم بنابراین باید به گونه ای در برگزاری آزمون دقت کنیم که تمرکز داوطلبان برهم نخورد.

وی تصریح کرد : این رقابت آموزشی ، سرنوشت دانش آموزان را بعد از سالها تلاش و کوشش رقم می زند و دانش آموزان را وارد مرحله جدیدی از علم و دانش در مقطعی خاص می کند بنابراین از اهمیت بالایی برخوردار است.

محامدی در پایان گفت :تسلط داشتن عوامل اجرایی اعم از مراقبین،روسای حوزه وسایر دست اندرکاران در برگزاری مطلوب کنکور سراسری از اهمیت خاصی برخوردار بوده و باید مسئولین این مهم را در نظر داشته باشند.


.انتهای پیام


خروج