75
فرمانداری بندرلنگه - اخبار > پیام تبریک فرماندار شهرستان بندرلنگه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید
آخرین اخبار
اخبار > پیام تبریک فرماندار شهرستان بندرلنگه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٣٥٠ 

 تاریخ:1398/07/01 


پیام تبریک فرماندار شهرستان بندرلنگه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

صبح امروز دوشنبه اول مهر ماه، علي نيكويي در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، طی پیامی به مناسبت آغاز سال تحصيلي جدید و بازگشايي مدارس، آغاز بهار دانش و رویش گلدسته های تعلیم و تربیت را تبریک و تهنیت گفت.

 

 

 

 


 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه؛ صبح امروز دوشنبه اول مهر ماه، علي نيكويي در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، طی پیامی به مناسبت آغاز سال تحصيلي جدید و بازگشايي مدارس، آغاز بهار دانش و رویش گلدسته های تعلیم و تربیت را تبریک و تهنیت گفت.

 متن پیام:

 بسمه تعالی طلوع خورشید علم آموزی و دانش در مهرماه نشانگر شروع دورانی از تلاش و کوشش در راه تعلیم و تربیت و پرورش دانش آموزان است. بار دیگر فصل « مهر» از راه رسید و تقارن اول مهر، بهار تعلیم و تربیت و هفته دفاع مقدس تابلوی مقاومت، ایثار و شهادت، حاوی این پیام است که تخصص و تعهد باید در کنار هم باشند تا بشریت را از گرداب جهالت و گمراهی و تباهی نجات بخشند و چه لاله های دلسوخته ای بودند که از مکتب تعلیم و تربیت به مکتب ایثار و شهادت رفتند تا درس آزادی و آزادگی را معنا بخشند. اکنون‌ که در پرتو توجهات حضرت ولی‌عصر (عج)، هدایت‌ ها و حمایت‌های رهبر معظم انقلاب و درایت دولت تدبیر و امید، عرصه تعلیم و تربیت در مسیر تحول بنیادین نظام آموزشی کشور، راه رشد، تعالی و کمال را می‌پیماید، مجموعه آموزش ‌و پرورش به‌ عنوان بسترساز این امر خطیر، با خدمت شبانه‌روزی و استفاده از همه مزیت‌ها و با همکاری سایر بخش‌ها به سمت بهبود وضع موجود حرکت می‌کند. امیدوارم در سالی که به تدبیر رهبر حکیم و فرزانه انقلاب مزین به نام "رونق توليد" شده است با عمل به منویات رهبری عزیز و با تدبیر دولت خدمتگزار، بتوانیم ایران اسلامی را به قله‌های امید، پیشرفت و سربلندی برسانیم که این مهم با تلاش اساتید و معلمان سخت‌کوش و دانشجویان و دانش‌آموزان عزیز محقق خواهد شد. اینجانب شروع سال تحصیلی جدید را به تمامی اصحاب تعلیم و تربیت به ویژه اساتید و معلمان دلسوز زحمتکش و دانشجویان و دانش آموزان پر تلاش شهرستان شازند تبریک عرض می نمایم و موفقیت روز افزون آنها را از خداوند مهربان خواستارم.


.انتهای پیام


خروج