75
فرمانداری بندرلنگه - اخبار > اشتغالزایی سنتی می تواند دنیا را تکان دهد
آخرین اخبار
اخبار > اشتغالزایی سنتی می تواند دنیا را تکان دهد


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠١٦٠ 

 تاریخ:1398/09/12 


اشتغالزایی سنتی می تواند دنیا را تکان دهد

ظهر امروز نشست علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه، مریم یگانه مشاور استاندار و مدیرکل امور بانوان استانداری هرمزگان، علیه جهانگیری مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان بندرلنگه ، مشاورین امور بانوان فرمانداری های بستک ، پارسیان و خمیر و جمعی از بانوان فعال و فرهیخته شهرستان بندرلنگه در محل فرمانداری این بندر برگزار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، ظهر امروز نشست علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه، مریم یگانه مشاور استاندار و مدیرکل امور بانوان استانداری هرمزگان، علیه جهانگیری مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان بندرلنگه ، مشاورین امور بانوان فرمانداری های بستک ، پارسیان و خمیر و جمعی از بانوان فعال و فرهیخته شهرستان بندرلنگه در محل فرمانداری این بندر برگزار شد.

در این نشست مدیر کل امور بانوان استانداری هرمزگان، اظهار کرد: بانوان بندرلنگه باید بیشتر تلاش کنند وخود را در جامعه نشان دهند، خانم ها نباید منتظراقدام مردها باشند و باید در حوزه مختلف فعالیت کنند.

وی افزود: به دنبال برند سازی در کشور باشیم ، چرا باید خانم ها در خانه بنشینند و چرا توانمندی خود را جدی نمیگیرند باید به فرزندانمان فکرها و ایده های مختلف مثبت تزریق کنیم.

یگانه با اشاره به وجود ۲۱۴صندوق خرد زنان در هرمزگان، یادآور شد: به دنبال راه اندازی فروشگاه دائمی صنایع دستی محصولات هرمزگان در تهران هستیم که هر کدام از شهرستانهای استان هرمزگان میتوانند سهمی در این فروشگاه برای عرضه آثار صنعتگران خود داشته باشند.

مشاور امور بانوان استانداری هرمزگان بیان داشت: ورزش بانوان را جدی بگیریم و در ادارات ساعاتی را برای ورزش بانوان شاغل در نظر بگیرند.

در ادامه نیکویی فرماندار بندرلنگه اضافه کرد: اشتغالزایی سنتی میتواند بازار دنیا را تکان دهد ، ما باید در خصوص اشتغال خانگی ایده خوبی به وجود آوریم، دولت از بخش خصوصی که به اشتغال بانوان ورود پیدا کند حمایت میکند.

وی گفت:نیمی از جامعه ما را زنان تشکیل می دهند بنابراین ساماندهی و رسیدگی به امور بانوان بدون شک مسئله ای مهم در نظر تمام مسئولین است.

در پایان این نشست بانوان به بیان دیدگاهها و نظرات خود در این شهرستان پرداختند.
.انتهای پیام


خروج