75
فرمانداری بندرلنگه - اخبار > تفکر سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در جهان اسلام ماندگار شد/ شرکت مردم در راهپیمایی اقتدار نظام را در مقابل تهدیدات دشمن نشان خواهد داد
آخرین اخبار
اخبار > تفکر سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در جهان اسلام ماندگار شد/ شرکت مردم در راهپیمایی اقتدار نظام را در مقابل تهدیدات دشمن نشان خواهد داد


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٠١٩ 

 تاریخ:1398/11/18 


تفکر سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در جهان اسلام ماندگار شد/ شرکت مردم در راهپیمایی اقتدار نظام را در مقابل تهدیدات دشمن نشان خواهد داد

به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه ضمن سخنرانی در جمع نمازگزاران با مردم دیدار و گفتگو نمود.

 

 

 

 


 
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه ضمن سخنرانی در جمع نمازگزاران با مردم دیدار و گفتگو نمود.

 فرماندار شهرستان بندرلنگه در جمع نمازگزاران گفت ؛ با وجود همه تحریم ها و تهدیدهای دشمن ، ما توانستیم اقدامات بسیار خوبی را در این شهرستان انجام دهیم. وی افزود ؛ با حضور وزیر محترم بهداشت و استاندار محترم هرمزگان پروژه هایی از جمله اورژانس ۲۶ تخته بیمارستان شهدا بندرلنگه ، ۵ پروژه محل زیست پزشک و ۳ خانه بهداشت و همچنین کلنگ پروژه توسعه بیمارستان شهدا نیز به زمین زده شد و جا دارد از نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جهت افتتاح بیمارستان شهید محمدیها نیز قدردانی نمود که این امکانات باعث شده بسیاری از مشکلات مردم حل شود و نیاز نباشد به شهرستان های دیگر سفر کنند.

 نیکویی بیان داشت ؛ در حوزه راه ۱۴ کیلومتر از محور بندرلنگه - خمیر حد فاصل بندر معلم به حمیران به زیر بار ترافیک رفت.

وی گفت : در حوزه آموزش و پرورش ۳ پروژه به بهره برداری رسید که دو مدرسه در روستاهای دیوان و گافرغان و یک مدرسه در شهر بندرلنگه که مقاوم سازی و تجهیز شد ، در حوزه برق نیز ۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان مورد بهره برداری قرار گرفت.

نیکویی خاطر نشان کرد؛ در بحث مخابرات ۷۰ کیلومتر فیبر نوری در بخش مهران و ۲۲ کیلومتر در بخش مرکزی مورد بهره برداری قرار گرفت که موجب تقویت آنتن دهی و اینترنت در این بخش ها شد.

وی با توجه به فرا رسیدن ۲۲ بهمن ماه گفت ؛ شرکت مردم در راهپیمایی اقتدار نظام را در مقابل تهدیدات دشمن نشان خواهد داد و با حضور پرشور مردم در راهپیمایی نشان خواهیم داد که دشمن نمی تواند در مقابل ما بایستد و همه نقشه های دشمن را همچون گذشته با هدایت و رهنمودهای مقام معظم رهبری پشت سر خواهیم گذاشت.

 نیکویی با توجه به اهمیت شرکت در انتخابات ۲ اسفندماه بیان داشت؛ حضور در انتخابات موجب تحکیم پایه های اقتصاد و حاکمیت دینی و افزایش عزت ، شوکت و آبرومندی ملت ایران خواهد شد.

وی افزود؛ اهمیت مشارکت ما در انتخابات یعنی اقتدار ملی ، ایستادگی در برابر تحریم ها ، نا امید کردن دشمن ، تعیین سرنوشت خود ، ارتقا ضریب امنیتی ، حضور همه سلیقه ها در مجلس و توسعه اقتصادی

وی در پایان گفت ؛ ۲۲ بهمن امسال مصادف است با چهلمین روز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی که تفکر آن در جهان اسلام ماندگار شد و خون پاک و مطهر این شهید والا مقام پایان بخش حضور آمریکای جنایتکار در منطقه خواهد شد و زنگ پایان اسرائیل زودتر به صدا خواهد آمد.


.انتهای پیام


خروج