75
فرمانداری بندرلنگه - اخبار > کمک ۵ میلیارد ریالی خیرین شهرستان بندرلنگه برای مقابله و مهار کرونا ویروس/اهدا یک دستگاه ونیلاتور تنفسی به بیمارستان شهدا
آخرین اخبار
اخبار > کمک ۵ میلیارد ریالی خیرین شهرستان بندرلنگه برای مقابله و مهار کرونا ویروس/اهدا یک دستگاه ونیلاتور تنفسی به بیمارستان شهدا


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٢١٤ 

 تاریخ:1398/12/25 


کمک ۵ میلیارد ریالی خیرین شهرستان بندرلنگه برای مقابله و مهار کرونا ویروس/اهدا یک دستگاه ونیلاتور تنفسی به بیمارستان شهدا

با حضور علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه و جمعی از مسئولین ، خیرین و فعالان اقتصادی شهرستان جلسه ای به منظور تهیه و تامین نیازهای بهداشتی و درمانی بیمارستان و مراکز درمانی شهرستان بندرلنگه به منظور مقابله و مهار کرونا ویروس در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 

 

 

 


 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ با حضور علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه و جمعی از مسئولین ، خیرین و فعالان اقتصادی شهرستان جلسه ای به منظور تهیه و تامین نیازهای بهداشتی و درمانی بیمارستان و مراکز درمانی شهرستان بندرلنگه به منظور مقابله و مهار کرونا ویروس در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه در این جلسه ضمن قدردانی و نقش خیرین و افراد نیکوکار منطقه در امر مشارکت در کارهای عام المنفعه گفت ؛ تا کنون مبلغ ۵ میلیارد ریال وجوه نقدی به صورت خودیاری از سوی خیرین نیک اندیش ، جهت تامین تجهیزات درمانی و وسایل حفاظتی کادر درمان جمع آوری شده است.

 وی افزود؛ این کمک ها بر اساس اولویت بیمارستان صرف خرید اقلام بهداشتی و لوازم تجهیزات پزشکی جهت مقابله و مهار بیماران ویروس کرونا و در اختیار بیمارستان بندرلنگه قرار می گیرد.

رئیس ستاد پیشگیری از ویروس کرونا در شهرستان بندرلنگه بیان داشت ؛ یک دستگاه ونیلاتور تنفسی با هماهنگی و کمک خیرین به بیمارستان شهدا بندرلنگه اهدا شده است.

وی در پایان گفت ؛ خیرین بزرگوار شهرستان در همه صحنه ها حضور فعالی داشته و از همه عزیزان تشکر و قدردانی می نماییم.


.انتهای پیام


خروج