سه شنبه ٠٨ بهمن ١٣٩٨
اخبار > مراسم تودیع و معارفه رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بندرلنگه برگزار شد


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٦١٩١ 

 تاریخ:1398/02/12 


مراسم تودیع و معارفه رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بندرلنگه برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه رؤسای جدید و قدیم کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بندرلنگه صبح امروز با حضورعلی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه ، مدیرکل کمیته امداد، حجت الاسلام والمسلمین فقیهی فرد امام جمعه موقت شهرستان ، محامدی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ، زرهی معاون برنامه ریزی و جمعی از مسئولین شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری : مراسم تودیع و معارفه رؤسای جدید و قدیم کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بندرلنگه صبح امروز با حضورعلی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه ، مدیرکل کمیته امداد، حجت الاسلام والمسلمین فقیهی فرد امام جمعه موقت شهرستان ، محامدی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ، زرهی معاون برنامه ریزی و جمعی از مسئولین در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
 
در این مراسم از زحمات الیاس جاودان رئیس سابق کمیته امداد شهرستان بندرلنگه تقدیر و تکریم  و  حسین صالحی زاده بعنوان رئیس جدید این نهاد در بندرلنگه معارفه شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .