سه شنبه ٠٨ بهمن ١٣٩٨
اخبار > نشست ستاد تنظیم بازار به مناسبت ماه مبارک رمضان


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٦٢١٦ 

 تاریخ:1398/02/14 


نشست ستاد تنظیم بازار به مناسبت ماه مبارک رمضان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، صبح امروز جلسه ستاد تنظیم بازار به ریاست محامدی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان بندرلنگه و با حضور قاسمی رئیس صنعت ، معدن و تجارت و جمعی از مسئولین در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، صبح امروز جلسه ستاد تنظیم بازار به ریاست محامدی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان بندرلنگه و با حضور قاسمی رئیس صنعت ، معدن و تجارت و جمعی از مسئولین در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .
 
 
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری در این نشست گفت : با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان تامین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم ، قیمت گذاری کالاها و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهمترین وظایف ستاد تنظیم بازار در این ماه مبارک است که این اقدامات در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان انجام می پذیرد .
 

 وی افزود : با هدف تثبیت قیمت کالاهای اساسی در ماه مبارک رمضان ، سبد خانوار با قیمت مصوب دولتی در حال عرضه می باشد .
 
 
محامدی بیان داشت : برای تنظیم بازار هرکیلو گوشت منجمد با قیمت 345000 ریال ، مرغ گرم 132000ریال و شکر 37000 ریال در حال توزیع می باشد .
 
گفتنی است این جلسه با هدف بررسی وضعیت بازار و برنامه ریزی جهت تامین و توزیع اقلام اساسی ، اتخاذ تدابیرکنترل بازار تشکیل و مقرر گردید استمرار فعالیت نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی با هدف حضور محسوس بر بازار و برخورد با متخلفین صورت گیرد .
 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .