سه شنبه ٠٨ بهمن ١٣٩٨
اخبار > اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بندرلنگه برگزار شد


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٦٢٣٢ 

 تاریخ:1398/02/15 


اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بندرلنگه برگزار شد

صبح امروز اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بندرلنگه به ریاست علی نیکویی فرماندار و با حضور حضرت ایت الله رکنی امام جمعه ، حجت الاسلام و المسلمین ذاکری مدیر کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان و اعضاء این انجمن در کتابخانه مرکزی شهرستان بندرلنگه برگزار شد .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، صبح امروز اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بندرلنگه به ریاست علی نیکویی فرماندار  و با حضور حضرت ایت الله رکنی امام جمعه ، حجت الاسلام و المسلمین ذاکری مدیر کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان و اعضاء این انجمن در کتابخانه مرکزی شهرستان بندرلنگه برگزار شد .
 
علی نیکویی فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بندرلنگه در این جلسه با اشاره به نقش کتاب و کتابخوانی گفت : باید همه تلاش خود را در جهت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی به کار ببندیم و شهرداری ها ، ادارات و ارگانها در این راه تلاش مستمر داشته باشند .
 

وی افزود : با کمک به کتابخانه ها ، نسل جدید جامعه را تربیت خواهیم کرد و کودکان و نوجوانان همان نسل جدیدی هستند که باید با ایجاد فضای مناسب به سمت کتابخانه ها و کتابخوانی سوق داده شوند .
 
در ادامه حضرت ایت الله رکنی امام جمعه شهرستان بیان داشت : فرهنگ کتاب و کتابخوانی را در نهاد تعلیم و تربیت در جامعه تعریف و با برنامه ریزی و فرهنگ سازی مطالعه را از خانواده شروع و در مدرسه این فرهنگ را تکمیل کنیم .
 
حجت الاسلام و المسلمین ذاکری مدیر کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان گفت : اکنون که در نشست انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بندرلنگه و آئین بازگشایی کتابخانه مرکزی حضور داریم می توان گفت این کتابخانه یکی از زیباترین کتابخانه های استان می باشد که با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد تومان ساخته شده است .
 
وی در پایان افزود : شهرستان بندرلنگه دارای 6 کتابخانه و 3500 عضو کتابخوان می باشد .


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .