سه شنبه ٠٨ بهمن ١٣٩٨
اخبار > رشد و توسعه هر جامعه مستلزم پویایی نظام آموزشی آن جامعه است


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٦٢٥٦ 

 تاریخ:1398/02/16 


رشد و توسعه هر جامعه مستلزم پویایی نظام آموزشی آن جامعه است

مراسم بزرگداشت مقام معلم با حضور علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه ، محامدی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری و جمعی از مسئولین و معلمین در تالار بندرکنگ برگزار شد .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، مراسم بزرگداشت مقام معلم با حضور علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه ، محامدی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری و جمعی از مسئولین و معلمین در تالار بندرکنگ برگزار شد .
 
علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه در این مراسم ضمن بزرگداشت خاطره استاد مطهری و گرامیداشت مقام معلم گفت : رشد و توسعه هر جامعه ای مستلزم پویایی نظام آموزشی آن جامعه است ، زیرا نظام آموزش و نهاد آموزش و پرورش یکی از زیر بنایی ترین نهاد اجتماعی است که بستر توسعه را فراهم می سازد .
 
رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان افزود : باید در کنار ارج گذاشتن به جایگاه معلم به مسائل و مشکلات معلمین هم توجه شود ، امروز اگر معلم وارد کلاس شود باید فکر و ذکرش صرف تعلیم و تربیت نماید نه اینکه مهمترین دغدغه اش معیشت باشد .
 
گفتنی است در پایان مراسم از 34 نفر از معلمین بازنشسته ، 29 نفر از مدیران و معلمان نمونه و 40 نفر از معلمان تلاشگر شهرستان بندرلنگه تقدیر صورت گرفت .

 .انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .