سه شنبه ٠٨ بهمن ١٣٩٨
اخبار > مسئولان به امر مناسب سازی معابر برای معلولان به عنوان تکلیف نگاه کنند


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٦٣٧٠ 

 تاریخ:1398/02/22 


مسئولان به امر مناسب سازی معابر برای معلولان به عنوان تکلیف نگاه کنند

جلسه کمیته مناسب سازی اماکن و معابر عمومی به ریاست زرهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی و با حضور اعضا جلسه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه ، جلسه کمیته  مناسب سازی اماکن و معابر عمومی به ریاست زرهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی  و با حضور اعضا جلسه در محل سالن جلسات فرمانداری  برگزار شد .
 
زرهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری در این جلسه گفت : جانبازان ، معلولان و سالمندان سرمایه های اجتماعی هستند که باید ارزش و جایگاه ویژه ای برای آنان قائل باشیم .
 
وی افزود : یکی از مشکلات و دغدغه های مهم جانبازان ، معلولان و تمام اشخاصی که از رفت و آمد عاجز هستند ، ایاب و ذهاب آنهاست .
 
زرهی بیان داشت :مسئولان به امر مناسب سازی معابر برای معلولان به عنوان تکلیف نگاه کنند تا این امر به خوبی در شهرستان محقق شود .
 
گفتنی است در این جلسه در خصوص احداث پارکینگ ویژه معلولین شهر بندرکنگ ، حذف موانع در معابر ، تسهیل در امورات بیشتر برای آسان سازی و بهسازی رفت و آمد معلولین در سطح شهر از جمله مسائلی بود که مطرح شد و اعضا جلسه در پایان پیشنهادات و راهکارهای خود را ارائه نمودند .
 
 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .