سه شنبه ٠٨ بهمن ١٣٩٨
اخبار > شوراها و دهیاران پل ارتباطی مردم و مسئولین هستند / رفع مشکلات مردم در حداقل زمان ممکن


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٦٣٨٢ 

 تاریخ:1398/02/23 


شوراها و دهیاران پل ارتباطی مردم و مسئولین هستند / رفع مشکلات مردم در حداقل زمان ممکن

همایش شوراهای اسلامی و دهیاران بخش مهران به ریاست علی نیکویی فرماندار و با حضور زرهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی ، رمضانی پاسلار بخشدار مهران ، شوراها و دهیاران در سالن جلسات مجتمع قرآنی خورچاه برگزار شد .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، همایش شوراهای اسلامی و دهیاران بخش مهران به ریاست علی نیکویی فرماندار و با حضور زرهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی ، رمضانی پاسلار بخشدار مهران ، شوراها و دهیاران در سالن جلسات مجتمع قرآنی خورچاه  برگزار شد .
 
علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه در این همایش گفت : شوراها و دهیاران پل ارتباطی بین مردم و مسئولین هستند و باید نیازمندی ها و کمبودهای روستا ها را به اطلاع دستگاه های مسئول برسانند.
 

وی افزود : شوراهای اسلامی و دهیاران به عنوان نهاد های مردمی و محلی که مدیریت روستاها را بر عهده دارند ، می توانند با سیاست گذاری ، مدیریت و اجرای برنامه ها ی مختلف آموزشی ، توسعه زیر ساخت های لازم و کمک به جذب منابع مالی در توسعه کار آفرینی در روستاها نقش اساسی ایفاء کنند و زمینه را برای توسعه کارآفرینی روستاها فراهم کنند .
 
نیکویی بیان داشت : باید شوراها و دهیاران با تلاش مضاعف خود زمینه را برای خدمتگزاری بیشتر مردم فراهم کنند و در کمترین زمان ممکن مشکلات مردم را حل نمایند .
 
گفتنی است در ادامه سفرعلی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه به همراه زرهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و مسئولین ادارات به بخش مهران در نشست با مردم ، مردم این بخش  به بیان مشکلات پرداختند و فرماندار دستور پیگیری و رفع  هر چه سریعتر این مشکلات را صادر نمود .

در پایان از پارک ، سالن ورزشی چند منظوره و راه روستایی جدید الاحداث انجیره ، چشمه آب گرم خست روستای اسلام آباد ، و راه روستایی بن کوه بازدید به عمل آوردند .
 
 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .