سه شنبه ٠٨ بهمن ١٣٩٨
اخبار > اختصاص بیش از 118 میلیارد تومان بودجه برای رونق تولید شهرستان


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٦٤١٢ 

 تاریخ:1398/02/25 


اختصاص بیش از 118 میلیارد تومان بودجه برای رونق تولید شهرستان

صبح امروز جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه و با حضور زرهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی ، اعضای کارگروه و تعدادی ازکارآفرینان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، صبح امروز جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه و با حضور زرهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی ، اعضای کارگروه و تعدادی ازکارآفرینان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .


فرماندارشهرستان بندرلنگه گفت :  در زمینه سرمایه گذاری ، برای مجوز واگذاری زمین باید تمام جوانب را در نظر گرفت و اگرمجوزی برای زمین صادرشود فقط درشهرک صنعتی لحاظ گردد .

وی افزود :  اکنون ما ازنظر اقتصادی درشرایط جنگ به سر می بریم و اگربرای تولید صادرات غیرنفتی گامی برداریم موفقیت را برای خود رقم زده ایم پس باید برای صادرات غیرنفتی تمام مسئولین و دست اندرکاران آستین همت را بالا بزنند و برای تولید غیر نفتی ازهیچ کوششی دریغ نورزند.

فرمانداربندرلنگه یادآورشد : باید همه مسئولین برای رونق بیشترپای کارباشند و تلاش مضاعفی دراین زمینه داشته باشند، به دنبال سرمایه گذار برویم تا برای ایجاد تولید و رونق بیشتر گامهای اساسی بردارند و برای رفع موانع تولید دست به دست هم بدهیم .


حمید قاسمی رئیس اداره صمت بندرلنگه و دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در ادامه گفت :  دستورالعمل جدیدی جهت رونق تولید ،  ابلاغ شده است  که دراین دستورالعمل 3 تا 5 درصد یارانه به واحدهای تولیدی که 60 درصد پیشرفت فیزیکی  داشته باشند تعلق میگیرد.

وی اضافه کرد : واحدهای تولیدی به هیچ عنوان نباید غیر فعال شوند ، هرمشکلی برای این واحدهای تولیدی ایجاد شد باید سریعاً مشکل بوجود آمده مرتفع شود.

قاسمی درپایان گفت : بیش از 118 میلیارد تومان بودجه برای رونق تولید وسرمایه گذاری دراین شهرستان جذب کرده ایم  و سود تسهیلات  بانکی این سرمایه ها 12 تا 15 درصد می باشد .

گفتنی است ،  پس از بحث و بررسی پیرامون موضوعات دستور جلسه و ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات هر یک از اعضای این کارگروه ، به منظور تسهیل و تسریع در روند حل مشکلات شرکت های حاضر، تصمیمات مقتضی اتخاذ و دستورات لازم صادر گردید.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .