جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨
اخبار > پیام تبریک فرماندار بندرلنگه به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٦٤٤٧ 

 تاریخ:1398/02/27 


پیام تبریک فرماندار بندرلنگه به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

فرماندار شهرستان بندرلنگه با صدور پیامی فرارسیدن 27 اردیبهشت ماه ، روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به دست اندرکاران عرصه روابط عمومی تبریک و تهنیت گفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه طی پيامي، فرارسيدن 27 ارديبهشت ماه، روز ملی ارتباطات و روابط عمومي را به همه تلاشگران اين عرصه مهم تبريك و تهنيت گفت.

دراین پیام آمده است :

                                 " بسم الله الرحمن الرحیم "

۲۷ اردیبهشت ماه به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم کشورمان بیانگر اهمیت و جایگاه والای روابط عمومی بوده و در حقیقت فرصت ارزشمندی برای تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‏های صادقانه سخت کوشان عرصه روابط عمومی است. عاشقانی که شبانه روز در ایفای نقش خود تلاش می‏کنند.

 

بی تردید در دنیای امروز که از آن به عنوان عصر ارتباطات یاد می‌شود، تعامل و ارتباط دوسویه با مخاطبان، از اصول اساسی در هر سازمان است و به عنوان یکی از عوامل مهم و تأثیرگذار در حیات اجتماعی آنها به شمار می رود؛ همچنان که بهبود کیفی فعالیت‌ها و افزایش بهره‌وری سازمانی ناگزیر از برقراری ارتباطات تعاملی است. 

اینجانب روز ملی روابط عمومی و ارتباطات را به همه مدیران، کارکنان و کارشناسان روابط عمومی ادارات شهرستان بندرلنگه تبریک عرض نموده، توفیق روز افزون همه این عزیزان را درجهت تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه حضرت حق مسئلت می‏نمایم

 

                         علی نیکویی 

               فرماندار شهرستان بندر لنگه 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .