شنبه ١٧ خرداد ١٣٩٩
اخبار > پیام تبریک فرماندار شهرستان بندرلنگه به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٧٥٥٦ 

 تاریخ:1398/03/03 


پیام تبریک فرماندار شهرستان بندرلنگه به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر

پیام تبریک فرماندار شهرستان بندرلنگه به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،علی نیکویی  فرماندار شهرستان بندرلنگه طی پیامی فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

                                                  بسم الله رحمن الرحیم

سوم خرداد، سالروز فتح خرمشهر در عملیات پیروزمندانه بیت المقدس، نمادی غرورانگیز و به یادماندنی از مقاومت، ایثار و پیروزی ملت همیشه در صحنه ایران در دفاع از مرز و بوم و کیان ایران اسلامی است.

سوم خردادماه سال ۶۱ یکی از مهمترین نقاط عطف تاریخ جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس است که توانست بزرگترین حادثه تاریخ معاصر کشور را رقم بزند و صدام و رژیم بعثی عراق را که از سوی ابرقدرتهای جهان حمایت می شد از پای در آورد و خرمشهر، شهر خون آزاد گردد.


اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گلگون کفن عملیات فتح خرمشهر و امام شهیدان، سالروز این نصر بزرگ الهی را به پیشگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه مردم شهرستان بندرلنگه ،  خصوصاً خانواده معظم شهدا، رزمندگان ، ایثارگران و جانبازان 8 سال دفاع مقدس تبریک و تهنیت عرض کرده ، توفیقات همگان را در مسیر پاسداشت از آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، از درگاه ایزدمنان مسئلت دارم.

                                           علی نیکویی
                                  فرماندار شهرستان بندرلنگه


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .