شنبه ١٧ خرداد ١٣٩٩
اخبار > اصل و مبنای شورای هماهنگی ترافیک ، فرهنگ سازی و آموزش است


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٧٥٩٣ 

 تاریخ:1398/03/05 


اصل و مبنای شورای هماهنگی ترافیک ، فرهنگ سازی و آموزش است

جلسه شورای هماهنگی ترافیک به ریاست علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه و با حضور زرهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و اعضاء جلسه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 

 

 

 


 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، جلسه شورای هماهنگی ترافیک به ریاست علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه و با حضور زرهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و اعضاء جلسه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان بندر لنگه در این جلسه گفت : اصل و مبنای شورای هماهنگی ترافیک ، فرهنگ سازی و آموزش است ، باید به این دو مقوله توجه ویژه ای شود و برگزاری مستمر جلسات شورای ترافیک نقش بسزایی در برطرف کردن مشکلات ترافیکی و رونق بهبود عبور و مرور شهری دارد .

وی افزود : برای سهولت در امر تردد خودروهای سنگین در سطح شهر بندرلنگه لازم است قبل از ورود به شهر جهت پیشبرد امورات خود ابتدا در پایانه ها توقف نمایند .

نیکویی بیان داشت : راه و شهرسازی استان پروژه کمربندی شهر بندرلنگه را پیگیری و به انجام برساند تا شاهد تصادفات و ترافیک در سطح شهر نباشیم .

نیکویی در پایان گفت : باید به گونه ای عمل گردد تا استفاده از تجهیزات ایمنی مانند کلاه ایمنی برای راکبان موتور سیکلت فرهنگ سازی و نهادینه شود ، بدون شک امر آموزش و فرهنگ سازی را باید از مدارس آغاز نمود .


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .