شنبه ١٧ خرداد ١٣٩٩
اخبار > پیام تسلیت فرماندار بندرلنگه به مناسبت ایام شهادت امیرالمومنین علی (ع)


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٧٥٩٧ 

 تاریخ:1398/03/05 


پیام تسلیت فرماندار بندرلنگه به مناسبت ایام شهادت امیرالمومنین علی (ع)

علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه با صدور پیامی فرا رسیدن سالروز شهادت اولین شهید محراب تاریخ اسلام مولی الموحدین حضرت علی (ع ) را به مردم روزه دار شهرستان بندرلنگه تسلیت گفت .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه  با صدور پیامی فرا رسیدن سالروز شهادت اولین شهید محراب تاریخ اسلام مولی الموحدین حضرت علی (ع )  را به مردم روزه دار شهرستان بندرلنگه  تسلیت گفت .

متن پیام به شرح زیل است :
 
                                                                            بسم الله الرحمن الرحیم
 
اینک که در شب های پر برکت قدر بار دیگر توفیق عبادت و بندگی و بهره گیری از معنویات خوان گسترده الهی نصیب همه بندگان شده، با یاد بزرگ مرد تاریخ بشریت حضرت امیرالمومنین علی(ع)، زیر باران رحمت "لیله القدر" می ایستیم تا جان هایمان تطهیر شود تا شاید به مضمون قدرکه می گویند از هزار ماه برتر است دست یابیم گرچه ما را بر عظمت و شناسایی آن راهی نیست.
 
 
اينجانب ضمن آرزوي توفيق بهره مندي از عنايات و الطاف ويژه حضرت حق براي مردم شريف شهرستان بندرلنگه  در ماه مبارک رمضان و ليالي قدر، ايام شهادت حضرت علي ابن ابي طالب(ع) را به پيشگاه امام زمان (عج) و نايب برحقش ولي امر مسلمين جهان حضرت آيت الله خامنه اي و عاشقان و سوگواران آن حضرت تسليت عرض می نمایم .
 
 
                                                                           علی نیکویی
                                                                 فرماندار شهرستان بندرلنگه


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .