شنبه ١٧ خرداد ١٣٩٩
اخبار > دعوت فرماندار بندرلنگه از مردم برای حضور پرشکوه در راهپیمایی روزجهانی قدس


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٧٦٦٠ 

 تاریخ:1398/03/09 


دعوت فرماندار بندرلنگه از مردم برای حضور پرشکوه در راهپیمایی روزجهانی قدس

علی نیکویی فرماندارشهرستان بندرلنگه طی پیامی از شهروندان برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت به عمل آورد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرلنگه : علی نیکویی فرماندارشهرستان بندرلنگه طی پیامی از شهروندان برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت به عمل آورد .
                                            

در این پیام آمده است:

                                                                       ( بسم الله الرحمن الرحیم )


دفاع از آرمان فلسطین و زنده نگه داشتن این وصیت تاریخی امام راحل رسالتی است مهم که امروزه باید بیش از هر زمان به آن پرداخت و امسال هم فریاد برآوریم و یکبار دیگر این روز بزرگ را در تاریخ ماندگارتر كنیم.

روز جهانی قدس امروز بدون تردید به بستر و جایگاهی برای دفاع از مردم فلسطین و مقابله با رژیم غاصب صهیونسیتی و همه رژیم های استکباری و غاصب در سراسر دنیا تبدیل شده است.

حمایت مستمر و بدون وقفه ی جمهوری اسلامی ایران و اقشار مختلف مردم ایران زمین، از مردم بی پناه، بی دفاع و مظلوم فلسطین، شجاعت مقابله با ظلم و زمینه های وحدت مسلمانان در دنیای اسلام را افزایش داده است.

اینجانب ضمن محکوم نمودن کشتار بی رحمانه زنان و کودکان غزه در ماه ضیافت الهی، با دعوت از اقشار و آحاد مختلف مردم شهید پرور،ولایتمدار وهمیشه در صحنه شهرستان بندرلنگه ، دعوت می کنم تا با با حضور فراگیر خود در مراسم روز قدس به خود ثابت کنیم که یار و یاور مظلومان جهان به ویژه مردم عزیز فلسطین بوده و بار دیگر حمایت خود را از آرمان قدس شریف و محکومیت جنایت های رژیم اشغالگر صهیونیستی اعلام می نماییم. 

 

                                                                 علی نیکویی

                                                         فرماندار شهرستان بندرلنگه


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .