شنبه ١٧ خرداد ١٣٩٩
اخبار > حضور فرماندار بندرلنگه همگام با اقشار مختلف مردم در راهپيمايی روز جهانی قدس


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٧٦٨٦ 

 تاریخ:1398/03/11 


حضور فرماندار بندرلنگه همگام با اقشار مختلف مردم در راهپيمايی روز جهانی قدس

راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان بندرلنگه برگزار شد .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، همزمان با سراسر کشور راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور مسئولین و مردم مومن و روزه دار شهرستان بندرلنگه در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برگزار شد .
 
مردم شیعه  و سنی و مسئولان شهرستان بندرلنگه همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور در راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس صحنه های با شکوهی از عزم و اراده ملت مسلمان ایران اسلامی در دفاع از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین در مقابله با رژیم اشغالگر قدس شدند .
 
راهپیمایان با سر دادن شعارهای مرگ بر اسرائیل ، مرگ بر آمریکا  و مرگ بر ضد ولایت فقیه باردیگر از ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین حمایت کرده و خواستاراتحاد مسلمانان در مقابله با رژیم اشغالگر قدس شدند .
 
در پایان راهپیمایی روز جهانی قدس ، قطعنامه پایانی این راهپیمایی قرائت شد و پرچم آمریکا و اسرائیل به آتش کشیده شد .
 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .