شنبه ١٧ خرداد ١٣٩٩
اخبار > پیام تبریک فرماندار شهرستان بندرلنگه به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٧٧٣٦ 

 تاریخ:1398/03/15 


پیام تبریک فرماندار شهرستان بندرلنگه به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

پیام تبریک فرماندار شهرستان بندرلنگه به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، علی نیکویی فرماندار شهرستان بندر لنگه  در پیامی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگان ، عید سعید فطر و فرارسیدن ماه شوال را به مردم مؤمن و خداجوی ایران اسلامی به خصوص مردم انقلابی و شهید پرور شهرستان بندرلنگه تبریک گفت .

در متن پیام وی آمده است :

اَللّهُمَّ اَهْلَ الْکِبْرِیاَّءِ وَالْعَظَمَةِ وَاَهْلَ الْجُودِ وَالْجَبَرُوتِ

عید سعید فطر ، عید عاشقانی است که در برابرحق تعالی به شکرانه توفیق عبادت، سر بندگی فرو می آورند و با توسل به بارگاه کبریایی حضرت حق خواهان منور ماندن دلهایشان به نور ایمان و معرفت هستند .

اینجانب حلول ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر عید بشارت‏های الهی را به پیشگاه حضرت ولیعصر(عج)،مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، خانواده های معظم و معززشهدا و آحاد مردم شریف شهرستان بندرلنگه  صمیمانه تبریک می گویم واز خداوندمتعال،رستگاری،عزت و کرامت همگان را همراه با گسترش آرمان های متعالی دین مبین اسلام مسئلت دارم .

                                   علی نیکویی     

                         فرماندار شهرستان بندرلنگه


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .