شنبه ١٧ خرداد ١٣٩٩
اخبار > خدمات معاینه فنی در شهرستان بندرلنگه راه اندازی می شود


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٧٧٩٧ 

 تاریخ:1398/03/22 


خدمات معاینه فنی در شهرستان بندرلنگه راه اندازی می شود

فرماندار بندرلنگه گفت : طی چند روز آینده تا به بهره برداری رسیدن مرکز معاینه فنی بندرلنگه جهت رفاه حال شهروندان خدمات معاینه فنی در راهنمایی و رانندگی این شهرستان ارائه می گردد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، صبح امروز جلسه پیگیری معاینه فنی شهرستان بندرلنگه به ریاست علی نیکویی فرماندار و با حضور زرهی معاون برنامه ریزی و امورعمرانی فرمانداری ، پرنیان رئیس پلیس راه ، میرزایی رئیس راهنمایی و رانندگی و جمعی از مسئولین شهرستان در دفتر فرماندار برگزار شد .
 
فرماندار شهرستان بندرلنگه با انتقاد و گلایه از به اتمام نرسیدن مرکز معاینه فنی شهرستان گفت : تقویت زیر ساخت باید مورد توجه مسئولان شهرستان قرار گیرد و خدمت به مردم فرصتی است که در اختیار مدیران قرار داده شده است .
 
وی افزود : شهرستان بندرلنگه با این تاریخ جای تاسف دارد که هنوز معاینه فنی نداشته باشد .
 
نیکویی بیان داشت : طی چند روز آینده تا به بهره برداری رسیدن مرکز معاینه فنی بندرلنگه جهت رفاه حال شهروندان خدمات معاینه فنی در راهنمایی و رانندگی این شهرستان ارائه می گردد.
 
وی در پایان متذکر شد : در صورتی که در طی مهلت ارائه شده به سرمایه گذار موفق به راه اندازی مرکز معاینه فنی نگردید نسبت به ابطال مجوز سرمایه گذار و معرفی جایگزین آن اقدام خواهد شد .
 
گفتنی است خدمات معاینه فنی خودروهای سبک در مکان راهنمایی و رانندگی شهرستان بندرلنگه از روز شنبه مورخ 25 /3 /98 اراائه خواهد شد  .


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .