سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
اخبار > مسئولین در بین مردم حضور داشته باشند و مشکلات را از نزدیک لمس کنند


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٧٨٩٠ 

 تاریخ:1398/03/29 


مسئولین در بین مردم حضور داشته باشند و مشکلات را از نزدیک لمس کنند

صبح امروز سومین جلسه شورای اداری شهرستان بندرلنگه به ریاست علی نیکویی فرماندار و با حضور حجت الاسلام و المسلمین فقیهی فرد امام جمعه موقت شهرستان ، شیخ بهجت امام جمعه اهل سنت ، زرهی معاون برنامه ریزی و امورعمرانی فرمانداری ، بخشداران ، شهرداران و مسئولین ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، صبح امروز سومین جلسه شورای اداری شهرستان بندرلنگه به ریاست علی نیکویی فرماندار و با حضور حجت الاسلام و المسلمین فقیهی فرد امام جمعه موقت شهرستان ، شیخ بهجت امام جمعه اهل سنت ، زرهی معاون برنامه ریزی و امورعمرانی فرمانداری ، بخشداران ، شهرداران و مسئولین ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .
 
علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه دراین جلسه گفت : درجلسه کمیته برنامه ریزی برای شهرستان بندرلنگه اعتباری بالغ بر 59 میلیارد تومان مصوب شد و مسئولین دستگاهها پیگیر جذب این اعتبارات باشند .

وی افزود : تمامی ادارات از اهمیت بالایی برخوردارند و ارزش و جایگاه خود را حفظ نمایند و در بین مردم تاثیر گذار عمل کنند .
 
نیکویی بیان داشت : طی ملاقات هایی که با هماهنگی استاندار محترم و با همکاری نماینده محترم مجلس با معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس فدراسیون ورزش های روستای و بازی های بومی محلی داشتیم اعتبارات قابل توجهی جذب شد.

رئیس شورای اداری شهرستان بندرلنگه در ادامه گفت : مسئولین در بین مردم حضور داشته باشند و مشکلات را از نزدیک لمس کنند و برای حل مشکلات مردم تلاش نمایند.
 
وی افزود : مسئولین در جلسات و کارگروها شخصا شرکت کنند یا معاونین و همکارانی در جلسات شرکت کنند ،  که توانایی تصمیم گیری و اجرا داشته باشند .
 
فرماندار تصریح کرد : دستگاههای مرتبط به پاسخ استعلام سرمایه گذاران طی نهایتا دوهفته استعلامات را جواب دهند و سرمایه گذار را حمایت کنند .
 
وی در پایان از مسئولین خواست در فصل گرما و درپایان وقت اداری تمامی وسائل مصرفی برق را خاموش و در مصرف برق صرفه جویی نمایند .
 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .