سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
اخبار > سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان به شهرستان بندرلنگه سفر کرد


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٠٠٩ 

 تاریخ:1398/04/03 


سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان به شهرستان بندرلنگه سفر کرد

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان به شهرستان بندرلنگه سفر کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه : صبح امروزعباس میرزاد سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان ، احمد نفیسی مدیر کل سیاسی ، انتخابات و تقسیمات کشوری ، بهزاد پرویزی مدیر کل حراست و توکل سلیمانی احمدی مسئول دبیرخانه انتخابات استان هرمزگان به همراه علی نیکویی فرماندار شهرستان بندر لنگه در بدو ورود به شهرستان با حضور در گلزار شهدای گمنام به مقام شامخ شهیدان ادای احترام نمودند .

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان ، فرماندار شهرستان بندرلنگه و هیئت همراه همچنین با امامان جمعه شیعه و اهل سنت این شهرستان دیدار و گفتگو کردند .

در این دیدارها مسائل و مشکلات شهرستان از طریق امامان جمعه به سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان و هیئت همراه منعکس شد.

وی در این نشست صمیمی بر بررسی و پیگیری مسائل شهرستان توسط علی نیکویی فرماندار تاکید کرد و گفت: در صورت نیاز مسائل به استانداری منعکس و مشکلات از طریق رایزنی با دستگاه متولی رفع خواهد شد.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان به منظور حضور در اولین گردهمایی فرمانداران حوزه غرب هرمزگان به مرکزیت شهرستان بندر لنگه سفر کرده است.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .