سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
اخبار > جلسه مدیریت بحران شهرستان بندرلنگه برگزار شد


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٠١٣ 

 تاریخ:1398/04/04 


جلسه مدیریت بحران شهرستان بندرلنگه برگزار شد

جلسه مدیریت بحران شهرستان بندرلنگه به ریاست علی نیکویی فرماندار و با حضور محامدی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ، بخشداران و مسئولین ادارات با محوریت هجوم ملخ در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، جلسه مدیریت بحران شهرستان بندرلنگه به ریاست علی نیکویی فرماندار و با حضور محامدی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ، بخشداران و مسئولین ادارات با محوریت هجوم ملخ در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .
 
فرماندار شهرستان بندرلنگه در این جلسه گفت : با توجه به اعلام سازمان جهانی خواروبار ( فائو ) و ستاد مدیریت بحران کشور احتمال موج چهارم هجوم ملخ به کشور زیاد است .
 
وی افزود : بندرلنگه با توجه به اینکه بیشترین نوار ساحلی ( 310 کیلومتر ) را در بین شهرستان های استان هرمزگان دارد احتمال هجوم ملخ به این شهرستان به دور از انتظار نیست .
 
فرماندار و رئیس شورای مدیریت بحران شهرستان بندرلنگه در ادامه گفت : تمامی دستگاهها جهت مقابله با هجوم ملخ به شهرستان آمادگی لازم را داشته باشند .
 
وی در پایان از بخشداران ، دهیاران و شوراهای تمامی روستاهای شهرستان خواست به محض اطلاع از هجوم ملخ ها در روستاهای شهرستان سریعا موارد را به مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان اطلاع داده تا اکیپ های مبارزه اعزام و نسبت به پاکسازی محل مورد هجوم ملخ ها اقدامات لازم انجام گیرد .


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .