سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
اخبار > افتتاح ۴ پروژه عمرانی و ۳ کلنگ زنی در بخش مهران شهرستان بندرلنگه


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٢١٣ 

 تاریخ:1398/04/15 


افتتاح ۴ پروژه عمرانی و ۳ کلنگ زنی در بخش مهران شهرستان بندرلنگه

ظهر امروز با حضور دکتر همتی استاندار هرمزگان، علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه ، خواستار فرماندار شهرستان خمیر، جمعی از مدیران کل استانی ، مسئولین شهرستانی و مردم بخش مهران ۴ پروژه عمرانی افتتاح و ۳ کلنگ زنی انجام شد.

 

 

 

 


 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه ، ظهر امروز با حضور دکتر همتی استاندار هرمزگان، علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه ، خواستار فرماندار شهرستان خمیر، جمعی از مدیران کل استانی ، مسئولین شهرستانی و مردم بخش مهران ۴ پروژه عمرانی افتتاح و ۳ کلنگ زنی انجام شد.

این پروژه ها شامل افتتاح اتوبان ورودی روستای انجیره به طول ۱ کیلومتر با اعتبار ۱۳/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال از محل اعتبارات دهیاری ، خیرین و راه و شهرسازی

افتتاح پروژه جاده محور آنتنی انجیره به بستک به طول ۲/۵ کیلومتر با اعتبار ۶/۴۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال از محل اعتبارات دهیاری،خیرین و راه و شهرسازی

افتتاح سالن ورزشی روستای انجیره با اعتبار ۱۵۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰۰ ریال از محل اعتبارات نوسازی و خیرین

افتتاح پروژه پل بین محله ای انجیره به طول ۲۷ متروعرض ۷ متر با اعتبار۲/۴۵۰/۰۰۰/۰۰۰ریال ازمحل اعتبارات دهیاری،خیرین و راه و شهرسازی

گفتنی است ۳ کلنگ زنی بخش مهران نیز شامل :کلنگ زنی جاده انجیره به بندرلنگه که با احداث این جاده مسیر ارتباطی روستای انجیره به بندرلنگه از ۱۴۰ کیلومتر به ۶۰ کیلومتر کاهش خواهد یافت.

کلنگ زنی ساخت منبع آب ۳۰۰ متر مکعبی خیر ساز و سالن چند منظوره روستای انجیره

در پایان سفر دکتر همتی استاندار هرمزگان به اتفاق هیئت همراه به بخش مهران شهرستان بندرلنگه از سد خیر ساز مرحوم شیخ عبدالعزیز اسحاق آل شیخ روستای انجیره و از روستاهای بن کوه و هرسین بازدید و با مردم این روستاها دیدار و گفتگو کرد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .