سه شنبه ٠٦ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
حضور فرماندار شهرستان بندرلنگه در شعب اخذ رای
دعوت فرماندار شهرستان بندرلنگه از مردم برای حضور در پای صندوق های اخذ رأی
جلسه توجیهی و آموزشی نمایندگان فرماندار و اعضای شعب اخذ رای شهرستان بندرلنگه برگزار شد
راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور پرشور مردم شهرستان بندرلنگه برگزار شد
مشارکت حداکثری ، قانون مداری ، بی طرفی و امانت داری ، ۴ اصل اساسی در انتخابات هستند
افتتاح ۵ طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در بخش مهران
7 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد تومان در بخش شیبکوه مورد بهره برداری قرار گرفت
از خانواده های معظم شهدا بندرلنگه تجلیل به عمل آمد /شهدا و خانواده های آنان ولی نعمتان ما هستند
تفکر سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در جهان اسلام ماندگار شد/ شرکت مردم در راهپیمایی اقتدار نظام را در مقابل تهدیدات دشمن نشان خواهد داد
همزمان با سراسر کشور غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدا توسط فرماندار و مسئولین شهرستان برگزار شد
اخبار > تقویت اقتصاد فرهنگ ، هنر و رسانه در دستور کار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار دارد


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٥٥٥ 

 تاریخ:1398/05/06 


تقویت اقتصاد فرهنگ ، هنر و رسانه در دستور کار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار دارد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: تقویت اقتصاد فرهنگ ، هنر و رسانه در دستور کار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار دارد / برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری در سراسر کشور گسترش می‌یابد.

 

 

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرلنگه  دکتر سید عباس صالحی در نشست با فعالان فرهنگی، هنری و رسانه ای شهرستان های غرب استان هرمزگان که در شهرستان بندرلنگه برگزار شد، با اشاره به قدمت فرهنگی و هنری منطقه غرب هرمزگان، عنوان کرد: همگرایی مذاهب اسلامی در این منطقه نمود ویژه‌ای دارد.

صالحی  گفت: تقویت اقتصاد فرهنگ، هنر و رسانه از مهمترین برنامه‌های ما محسوب می‌شود و زیرساخت‌ها برای این مهم در حال فراهم شدن است.

وی حضور و مشارکت آحاد مختلف جامعه در آفرینش های فرهنگی و هنری را از سیاست‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برشمرد و افزود: در این راستا تقویت زیرساخت ها در حوزه فرهنگ و هنر در مناطق مختلف کشور در دستور کار و در حال انجام است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بر گسترش برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری در سراسر کشور تاکید کرد و اظهار داشت: این رویدادها باید به صورت پیوسته برگزار شوند تا فضای مناسبی برای به نمایش گذاشتن خلاقیت های فرهنگی و هنری ایجاد کنند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی حمایت از هنرمندان و اهالی فرهنگ را از اولویت‌های مهم این وزارتخانه برشمرد و بیان داشت: تقویت اقتصاد فرهنگ، هنر و رسانه از مهمترین برنامه‌های ما محسوب می‌شود و زیرساخت‌ها برای این مهم در حال فراهم شدن است.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .