شنبه ١٧ خرداد ١٣٩٩
اخبار > برای ترویج فرهنگ کتابخوانی نباید از هیچ اقدامی دریغ کنیم


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٦٣٥ 

 تاریخ:1398/05/12 


برای ترویج فرهنگ کتابخوانی نباید از هیچ اقدامی دریغ کنیم

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بندرلنگه به ریاست علی نیکویی فرماندار و با حضور محامدی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ، بخشدار مرکزی و جمعی از اعضا در کتابخانه مرکزی بندرلنگه برگزار شد.

 

 

 

 


 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بندرلنگه به ریاست علی نیکویی فرماندار و با حضور محامدی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ، بخشدار مرکزی و جمعی از اعضا در کتابخانه مرکزی بندرلنگه برگزار شد.

فرماندار شهرستان بندرلنگه در این جلسه گفت : برگزاری جلسات انجمن کتابخانه های عمومی گامی در راستای نزدیک ساختن اهداف متعالی شهرستان به سمت مقاصد فرهنگی می باشد.

وی افزود : برای ترویج کتابخوانی نباید از هیچ اقدامی دریغ کنیم و شهرداری ها و تمام ادارات و ارگان ها ، با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی باید به کمک و یاری کتابخانه های عمومی شهرستان بشتابند.

نیکویی بیان داشت : جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی مسئولین عضو کتابخانه های عمومی شهرستان شوند و ادارات در کنار نمازخانه ، کتابخانه هم داشته باشند.

وی در پایان گفت : جلسات انجمن با حضور تمامی اعضا به صورت منظم برگزار شود و اعضا جلسه با شهرداری ها نشست داشته باشند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .