شنبه ١٧ خرداد ١٣٩٩
اخبار > دیدار مردمی فرماندار با مردم محله مساح برگزار شد


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٦٨٥ 

 تاریخ:1398/05/15 


دیدار مردمی فرماندار با مردم محله مساح برگزار شد

دیدار مردمی علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه به همراه محامدی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ، زرهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی و جمعی از مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان با حضور در مسجد شیخی محله مساح با مردم این محله و جمعی از بازاریان دیدار و گفتگو کردند.

 

 

 

 


 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، دیدار مردمی علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه به همراه محامدی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ، زرهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی و جمعی از مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان با حضور در مسجد شیخی محله مساح با مردم این محله و جمعی از بازاریان دیدار و گفتگو کردند.


از اصلی ترین موضوعات در این دیدار صمیمانه روشنایی سطح بازار و پارکینگ ، سقف بازار ، رکود بازار ، زمین برای جوانان ، مشکل مدرسه شهید باهنر ، جمع آوری سگ های ولگرد ، اولویت استفاده از نیروهای بومی در ادارات ، عدم فعالیت فرودگاه ،جاده پروغار ، معاینه فنی و استخر مطرح شد و فرماندار دستور پیگیری و حل هرچه سریع تر مشکلات را صادر نمود .


وی در این دیدار گفت : در بحث جاده پروغار با توجه به دعوت معاونین وزیر راه و شهرسازی و بازدید میدانی چند روز اخیر دستور بررسی و پیگیری داده شده است.


نیکویی بیان داشت : معاینه فنی بندرلنگه به زودی سرمایه گذار جدید مشخص و معرفی و کار خود را شروع خواهد کرد.


وی در پایان افزود : پروژه استخر بندرلنگه نیز با توجه به پیگیری های انجام شده به زودی اتمام و به بهره برداری خواهد رسید.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .