شنبه ١٧ خرداد ١٣٩٩
اخبار > پیام تبریک فرماندار بندرلنگه به مناسبت روز خبرنگار


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٧٢٤ 

 تاریخ:1398/05/17 


پیام تبریک فرماندار بندرلنگه به مناسبت روز خبرنگار

علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه طی پیامی به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار، این روز را به همه خبرنگاران ،‌ روزنامه نگاران و فعالان عرصه اطلاع رسانی تبریک گفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه طی  پیامی به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار،  این روز را به همه خبرنگاران ،‌ روزنامه نگاران و فعالان عرصه اطلاع رسانی تبریک گفت.

در پیام فرماندار شهرستان بندرلنگه آمده است : 

فرارسیدن 17 مرداد سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی که به نام روز خبرنگار مزین و نامگذاری شده است را به تمامی خبرنگاران  و جامعه اطلاع رسانی شهرستان بندرلنگه صمیمانه تبریک گفته و توفیق روزافزون همه اصحاب قلم را از درگاه حضرت احدیت خواستارم .

بدون شک خبرنگاران و اصحاب رسانه از طلایه داران راستین عرصه اطلاع رسانی و از منتقل کنندگان اصلی اخبار و اطلاعات روز آمد در سطح افکارعمومی محسوب می شوند که نقش انکارناپذیری را در ارتقاء و اعتلای بینش سیاسی و اجتماعی مردم ، افزایش نشاط و اعتماد اجتماعی و جلب همکاری و مشارکت مردم در راستای توسعه و تعالی کشور ، استان و شهرستان  را برعهده دارند.

جای بسی افتخار است که در شهرستان بندرلنگه نیز این قشر بی ادعا و زحمتكش با تلاش مستمر، راستگویی، صداقت، مسئولیت شناسی  و صبر و شكیبایی می كوشند تا زمینه ارتباط صادقانه سازمانها با مردم را فراهم نموده در تنویر افكار عمومی جامعه نقش مهمی را ایفا کنند.

اینجانب  فرارسیدن 17 مرداد روز خبرنگار را تبریك گفته و امید دارد  همواره در سایه الطاف خداوند متعال وعنایات حضرت  ولی عصر(عج)  در عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در سال مزین به نام رونق تولید درهمه عرصه ها  پیروز و مستدام باشید.


                                  علی نیکویی
                         فرماندار شهرستان بندرلنگه


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .