شنبه ١٧ خرداد ١٣٩٩
اخبار > کار جاده پروغار و کمربندی شروع خواهد شد/ استخر نیمه تمام بندرلنگه به بهره برداری خواهد رسید


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٧٣٨ 

 تاریخ:1398/05/18 


کار جاده پروغار و کمربندی شروع خواهد شد/ استخر نیمه تمام بندرلنگه به بهره برداری خواهد رسید

ظهر امروز نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه به همراه احمدی مدیرکل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان ، محامدی معاون سیاسی و اجتماعی ، زرهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و مسئولین دستگاههای اجرایی در نماز جمعه اهل سنت شهرستان بندرلنگه شرکت نمودند.

 

 

 

 


 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، ظهر امروز علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه به همراه احمدی مدیرکل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان ، محامدی معاون سیاسی و اجتماعی ، زرهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و مسئولین دستگاههای اجرایی در نماز جمعه اهل سنت شهرستان بندرلنگه شرکت نمودند.

فرماندار شهرستان بندرلنگه در نماز جمعه اهل سنت گفت : مردم مسجد را پایگاه وحدت ، انسجام ، برادری و برابری همراه با زندگی مسالمت آمیز در زندگی خودشان قرار دهند و امورات دینی خود را همراه با وحدت در این سنگر حفظ کنند و در جهت تقویت نظام گام بردارند.

وی افزود:وقتی دشمن وحدت، حضور و مشارکت ما را در مساجد میبیند میداند که هیچ تهدید وتحریمی اثر نخواهد کرد و مردم ما تا لحظه آخر ایستاده اند.

نیکویی بیان داشت : همه مدیران شهرستان پاسخگوی مردم باشند ، شفاف سازی موضوعات اداری و تکریم و پاسخگویی ارباب رجوع از اولویت های ما است و باید رعایت اخلاق مداری سرلوحه کاری مسئولین باشد.

وی گفت: در بحث پروژه جاده پروغار و کمربندی در ماه قبل از معاونین وزیر راه و شهرسازی دعوت به عمل آوردیم و بازدیدی صورت گرفت و با تخصیص بودجه به زودی کار این پروژه ها شروع خواهد شد.

نیکویی در ادامه افزود:استخر نیمه تمام بندرلنگه در آینده نزدیک اتمام و به بهره برداری خواهد رسید.

فرماندار گفت : از صبر مردم بندرلنگه در جهت رفع مشکل اخیر آب این شهر کمال تشکر را داریم و پیگیر هستیم که کیفیت آب آشامیدنی را بالا ببریم.

وی تصریح کرد:سرمایه گذاری سایت پرورش میگو مهرگان اولویت با بندرلنگه و غرب هرمزگان است و کسانی که قصد سرمایه گذاری در بخش پرورش میگو را دارند میتوانند ثبت نام کنند.

فرماندار شهرستان بندرلنگه در پایان گفت : از مدیران بومی بر اساس شایسته سالاری استفاده خواهیم کرد و در اولویت قرار خواهیم داد و انتظار دارم مردم با مسئولین و خدمتگزاران خود همراهی داشته باشند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .