چهارشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٨
اخبار > اختتامیه مسابقات جام دهیاری ها به مناسبت هفته دولت برگزار شد


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٠٠٢ 

 تاریخ:1398/06/06 


اختتامیه مسابقات جام دهیاری ها به مناسبت هفته دولت برگزار شد

با حضور علی نیکویی فرماندارشهرستان بندرلنگه ، سرهنگ باوی فرمانده مقاومت بسیج سپاه بندرلنگه ، صابری بخشدار مرکزی ، و جمعی از مسئولین سومین دوره از مسابقات فوتسال جام دهیاری ها گرامیداشت هفته دولت با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، با حضور علی نیکویی فرماندارشهرستان بندرلنگه ، سرهنگ باوی فرمانده مقاومت بسیج سپاه بندرلنگه ، صابری بخشدار مرکزی ، و جمعی از مسئولین سومین دوره از مسابقات فوتسال جام دهیاری ها گرامیداشت هفته دولت با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد.

در روز پایانی این مسابقات تیم دهیاری گزیر به مقام اول ، تیم بستانه مقام دوم و تیم دهیاری ارمک و بندرمعلم مقام سوم مشترک و جام اخلاق این مسابقات هم به تیم مهرکان رسید.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .