چهارشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٨
اخبار > دیدار فرماندار با مددجویان گروه همیار صدف بهزیستی


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩١١٢ 

 تاریخ:1398/06/07 


دیدار فرماندار با مددجویان گروه همیار صدف بهزیستی

صبح امروز علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه به همراه موسوی جانشین اداره بهزیستی و کارکنان این اداره ،بامددجویان گروه همیار صدف بهزیستی شهرستان بندرلنگه دیدار و به گفتگو پرداختند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، صبح امروز علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه به همراه موسوی جانشین اداره بهزیستی و کارکنان این اداره ،با مددجویان گروه همیار صدف بهزیستی شهرستان بندرلنگه دیدار و به گفتگو پرداختند.

فرماندار شهرستان بندرلنگه ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره دو شهید بزرگوار رجائی و باهنر گفت : حمایت از مددجویان بهزیستی جهت توانمند سازی این قشر کار بسیار مهم است. لذا مسئولین بهزیستی با حمایت مادی و معنوی می توانند با شناسایی افراد توانمند جامعه هدف خود بهترین فرصتهای شغلی متناسب با نیاز جامعه برای توانمندان ایجاد نمایند .

وی افزود؛ با مدیریت و برنامه ریزی صحیح و استفاده از موقعیت مکانی و اقلیمی و ایجاد خلاقیت و بازاریابی خوب می توان سرمایه گذاری موفقی در جهت توانمند سازی مددجویان بهزیستی گام برداشت .

نیکویی بیان داشت ؛ هیچ موفقیتی بدون همکاری حاصل نخواهد شد و مسئولین باید همکاری لازم را با بهزیستی داشته باشند.

در ادامه مددجویان گروه همیار در خصوص برخی از مسائل و مشکلاتی که با آن مواجه هستند با فرماندار به گفتگو پرداختند و در پایان هدایایی بمناسبت هفته دولت تقدیم این عزیزان گردید.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .