سه شنبه ٣٠ مهر ١٣٩٨
اخبار > بازدید میدانی از پروژه های مهم شهرستان بندرلنگه


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٣٩٠ 

 تاریخ:1398/07/03 


بازدید میدانی از پروژه های مهم شهرستان بندرلنگه

صبح امروز علی نيكويی فرماندار شهرستان بندرلنگه به همراه جمعی از مسئولين استانی و شهرستانی از پروژه های کمربندی بندرلنگه ، جاده پروغار ، بزرگراه بندرلنگه - پارسیان ، راه خور جناح ، بازديد و به بررسی مسائل و مشکلات پرداختند.

 

 

 

 


 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، صبح امروز علی نيكويی فرماندار شهرستان بندرلنگه به همراه کدخدا زاده معاون ساخت و توسعه راه های کشور ، ابراهیمی معاون اجرایی کوریدور شلمچه به کنارک ، رضایی مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان ، علیزاده معاون ساخت و توسعه اداره کل راه و شهرسازی استان هرمزگان ، دهدشتیان مدیر زیر ساخت و توسعه راه های استان هرمزگان و ناصر شریفی نماينده غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ، جمعی از مسئولين استانی و شهرستانی از پروژه های کمربندی بندرلنگه ، جاده پروغار ، بزرگراه بندرلنگه - پارسیان ، راه خور جناح ، بازديد و به بررسی مسائل و مشکلات پرداختند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .