سه شنبه ٠٨ بهمن ١٣٩٨
اخبار > بخشدار كيش معرفی شد


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٦٧٠ 

 تاریخ:1398/07/17 


بخشدار كيش معرفی شد

صبح امروز با حضور علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه،دكتر پورعلي معاونت فرهنگي و اجتماعي سازمان منطقه آزاد كيش و جمعی از مسئولین مراسم معرفی بخشدار بخش كيش از توابع شهرستان بندرلنگه در سالن اجتماعات منطقه آزاد كيش برگزار شد.

 

 

 

 


 
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ صبح امروز با حضور علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه،دكتر پورعلي معاونت فرهنگي و اجتماعي سازمان منطقه آزاد كيش و جمعی از مسئولین مراسم معرفی بخشدار بخش كيش از توابع شهرستان بندرلنگه در سالن اجتماعات منطقه آزاد كيش برگزار شد.

در این مراسم محمد كمالي بعنوان بخشدار كيش معرفی شد. شايان ذكر است محمد كمالي پيش از اين مشاور حقوقي استاندار هرمزگان ،عضو هيات مديره سازمان همياري شهرداري هاي استان هرمزگان،وكيل پايه يك دادگستري و مدرس دانشگاه بوده است.

در ادامه فرماندار در نشستي كه با دكتر مظفري رئيس هيأت مديره و مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش و دكتر ملانوروزي معاون گردشگري سازمان منطقه آزاد كيش داشتند به بحث و تبادل نظر در خصوص گردشگري و تعامل منطقه آزاد كيش با مجموعه فرمانداري بندرلنگه پرداختند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .