پنج شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٩
اخبار > تصويب طرح دانشكده علوم پزشكي بندرلنگه در شوراي برنامه ريزي استان


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٧٢٧ 

 تاریخ:1398/07/29 


تصويب طرح دانشكده علوم پزشكي بندرلنگه در شوراي برنامه ريزي استان

صبح امروز جلسه شورای اداری این شهرستان به ریاست علی نیکویی فرماندار و با حضور آیت الله رکنی امام جمعه شهرستان ، شیخ بهجت امام جمعه اهل سنت بندرلنگه ، اکبرپور ناظر گمرکات استان هرمزگان، کمالی زرکانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ، زینعلی تختی مدیر کل پدافند غیر عامل استان هرمزگان و جمعی از مسئولین در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه ؛ صبح امروز جلسه شورای اداری این شهرستان به ریاست علی نیکویی فرماندار و با حضور آیت الله رکنی امام جمعه شهرستان ، شیخ بهجت امام جمعه اهل سنت بندرلنگه ، اکبرپور ناظر گمرکات استان هرمزگان، کمالی زرکانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ، زینعلی تختی مدیر کل پدافند غیر عامل استان هرمزگان و جمعی از مسئولین در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

علی نیكویی پس از خير مقدم به مسئولين استانی و شهرستانی با اشاره به هم سو بودن مدیريت بحران و پدافند غير عامل بيان داشت ؛ اين دو با قرار گرفتن در كنار يكديگر به صورت اجزاي يك سيستم عمل مي كنند كه موفقيت هر يك در گرو ديگري است.

وي در ادامه از راهپيمايي اربعين و بركات آن سخن گفت و حضرت زينب را الگويي شايسته براي زنان جامعه دانست و گفت؛ زن در تاريخ اسلام هرگز در حاشيه نبوده و همواره در متن حوادث تاريخي حضور داشته است. نيكويي بيان داشت ما تحقق فرمايش امام راحل(ره) كه فرمودند: ما انقلابمان را به دنيا صادر ميكنيم را در همايش جهاني پياده روي اربعين حسيني (ع) مشاهده كرديم.

وي در خصوص انتخابات و حساسيت اين دوره افزود ؛ مسئولين بايد در انتخابات بي طرف باشند تا انتخاباتي سالم و به دور از هر گونه حاشيه داشته باشيم.

نيكويي در پايان از تصويب طرح دانشكده علوم پزشكي شهرستان بندرلنگه در شوراي برنامه ريزي توسعه استان خبر داد و گفت ؛ با تصويب اين طرح گامي بلند با مشارکت خیرین ، نخبه گان و معتمدین در راستاي پيشرفت علمي شهرستان برداشته خواهد شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .