پنج شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٩
اخبار > جلسه مدیریت بحران شهرستان بندرلنگه برگزار شد


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٧٣٠ 

 تاریخ:1398/07/29 


جلسه مدیریت بحران شهرستان بندرلنگه برگزار شد

جلسه مدیریت بحران شهرستان بندرلنگه در پی وقوع زلزله ۵/۶ ریشتری در غرب هرمزگان به ریاست علی نیکویی فرماندار و با حضور اعضای مدیریت بحران در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 

 

 

 


  به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، جلسه مدیریت بحران شهرستان بندرلنگه در پی وقوع زلزله ۵/۶ ریشتری در غرب هرمزگان به ریاست علی نیکویی فرماندار و با حضور اعضای مدیریت بحران در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.


علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه در این جلسه گفت؛ این زمین لرزه در ساعت ۱۴:۲۸ در فاصله ۴۷ کیلومتری کوخرد شهرستان بستک ، ۵۰ کیلومتری بندرکنگ و ۵۵ کیلومتری بندرلنگه در نزدیکی بخش مهران رخ داده است. رئیس شورای مدیریت بحران شهرستان بندرلنگه افزود ؛ تا کنون ۸ پس لرزه رخ داده که می طلبد تمامی مسئولین آمادگی لازم برای مقابله حوادث احتمالی داشته باشند.


نیکویی با بیان اینکه هیچ خسارت جانی در این زمین لرزه اعلام نشده گفت ؛ تا کنون ترک خوردگی تعدادی منازل در روستای کونه و شهر لمزان در بخش مهران گزارش شده است.


وی در پایان دستور فوری در جهت برگزاری جلسه مدیریت بحران در بخش مهران را صادر نمود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .