شنبه ١٧ خرداد ١٣٩٩
اخبار > ۷ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان در شهرستان بندرلنگه به بهره برداری رسید


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٠٠٩ 

 تاریخ:1398/11/17 


۷ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان در شهرستان بندرلنگه به بهره برداری رسید

صبح امروز در ششمین روز از دهه مبارک فجر ۷ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان در شهرستان بندرلنگه با حضور علی نیکویی فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولین مورد بهره برداری قرار گرفت.

 

 

 

 


 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ صبح امروز در ششمین روز از دهه مبارک فجر ۷ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان در شهرستان بندرلنگه با حضور علی نیکویی فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولین مورد بهره برداری قرار گرفت.

این پروژه ها شامل ؛ زمین چمن مصنوعی روستای باورد با اعتبار ۲۴۵ میلیون تومان و زیر بنا ۱۸۰۰ متر مربع

پروژه مقاوم سازی مدرسه ۱۲ کلاسه فارابی بندرلنگه با زیر بنا ۱۱۰۰ متر مربع و اعتبار ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان

پروژه های شرکت توزیع برق شهرستان بندرلنگه شامل ۲۰ کیلومتر برق شبکه ، ۳۱ دستگاه لامپ ، ۲۵۹ دستگاه چراغ معابر با اعتبار ۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان

مدرسه ۲ کلاسه خیر ساز حصه عبدالرحمن در روستای گافرغان به متراژ ۱۰۱ متر مربع و اعتبار ۲۰۰ میلیون تومان

 مدرسه ۶ کلاسه خیر ساز عفت روستای دیوان به متراژ ۱۲۰۰ متر مربع با اعتبار ۶۰۰ میلیون تومان

پروژه روکش آسفالت محور بندرلنگه - پارسیان حد فاصل بندرمغویه و بندر حسینه به طول ۵ کیلومتر با اعتبار ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان

پروژه اتصال شبکه مخابرات روستای بندر حسینه و نخل یوسف به فیبر نوری با اعتبار ۳ میلیارد تومان که ۱۵ روستا را در آنتن دهی و اینترنت تحت پوشش قرار خواهد داد .


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .