پنج شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٩
اخبار > همزمان با سراسر کشور غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدا توسط فرماندار و مسئولین شهرستان برگزار شد


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٠١٠ 

 تاریخ:1398/11/17 


همزمان با سراسر کشور غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدا توسط فرماندار و مسئولین شهرستان برگزار شد

در ششمین روز از دهه مبارک فجر همزمان با سراسر کشور غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدای محله مینابی با حضور علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه ، سرهنگ نجفی جانشین فرمانده منطقه پنجم دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، اعضای شورای تامین ، حجت الاسلام والمسلمین فقیهی فرد امام جمعه موقت شهرستان ، جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی ، مسئولین ادارات و خانواده معظم شهدا برگزار شد.

 

 

 

 


 
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ در ششمین روز از دهه مبارک فجر همزمان با سراسر کشور غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدای محله مینابی با حضور علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه ، سرهنگ نجفی جانشین فرمانده منطقه پنجم دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، اعضای شورای تامین ، حجت الاسلام والمسلمین فقیهی فرد امام جمعه موقت شهرستان ، جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی ، مسئولین ادارات و خانواده معظم شهدا برگزار شد.

 حاضرین در این مراسم یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشته و با قرائت فاتحه به روح پرفتوح شهدای نظام جمهوری اسلامی و ساحت مقدس امام شهدا ( ره ) درود فرستادند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .