پنج شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٩
اخبار > مشارکت حداکثری ، قانون مداری ، بی طرفی و امانت داری ، ۴ اصل اساسی در انتخابات هستند


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٠١٧ 

 تاریخ:1398/11/21 


مشارکت حداکثری ، قانون مداری ، بی طرفی و امانت داری ، ۴ اصل اساسی در انتخابات هستند

دکتر ناجی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری و رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان ، دکتر نفیسی مدیر کل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری و دبیر ستاد انتخابات استان هرمزگان ضمن بازدید از ستاد انتخابات غرب هرمزگان با اعضای هیئت اجرایی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه غرب هرمزگان دیدار و گفتگو نمودند.

 

 

 

 


 
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ دکتر ناجی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری و رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان ، دکتر نفیسی مدیر کل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری و دبیر ستاد انتخابات استان هرمزگان ضمن بازدید از ستاد انتخابات غرب هرمزگان با اعضای هیئت اجرایی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه غرب هرمزگان دیدار و گفتگو نمودند.

دکتر ناجی رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان در جمع اعضای هیئت اجرایی گفت ؛ همه دست اندرکاران انتخابات باید در جهت برگزاری انتخاباتی قانونمند ، سالم و توام با مشارکت حداکثری مردم تلاش کنند.

وی ادامه داد ؛ مشارکت حداکثری ، قانون مداری ، بی طرفی و امانت داری ، ۴ اصل اساسی در انتخابات هستند که همه ما وظیفه داریم آن ها را رعایت کنیم.

ناجی گفت ؛ ما باید با استفاده از منویات مقام معظم رهبری و با پشتیبانی مسئولین زحمتکش نظام تلاش کنیم شرایط بهتر و مناسب تری برای زندگی ، رفاه ، آرامش مردم و سعادتمندی جامعه محیا کنیم .

 وی در پایان ضمن قدردانی از زحمات فرماندار و رئیس ستاد انتخابات حوزه انتخابیه غرب هرمزگان و اعضای اجرایی و همه دست اندرکاران در جهت تلاش برای برگزاری انتخابات گفت ؛ انشاالله که همه مردم با هر ایده ، گرایش و مذهب در این انتخابات شرکت خواهند نمود و کمک خواهند کرد که این انتخابات نیز مانند انتخابات های قبل با شکوه هر چه بیشتر انجام شود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .