سه شنبه ١٩ فروردين ١٣٩٩
اخبار > دعوت فرماندار شهرستان بندرلنگه از مردم برای حضور در پای صندوق های اخذ رأی


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٠٨٤ 

 تاریخ:1398/12/02 


دعوت فرماندار شهرستان بندرلنگه از مردم برای حضور در پای صندوق های اخذ رأی

دعوت فرماندار شهرستان بندرلنگه از مردم برای حضور در پای صندوق های اخذ رأی

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری : علی نیکویی فرماندارشهرستان بندرلنگه  با صدور پیامی آحاد ملت شهید پرور شهرستان بندرلنگه را برای حضور پرشکوه در پای صندوق‌های رأی دعوت نمود.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

انتخابات یکی از مهمترین عرصه های حضور مردم در صحنه تصمیم گیری در نظام مردم سالار دینی به شمار می رود. امام خمینی(ره)

مردم شریف و ولایتمدار شهرستان بندرلنگه
سلام علیکم
 
انتخابات«در نظام مقدس جمهوری اسلامی، نماد بارزی از مردم سالاری دینی است که در دوره‌های متوالی فرصتی برای هر ایرانی ایجاد می‌کند تا با حضور علاقمندانه، در تعیین سرنوشت خود گام بردارند و با دمیدن روحی تازه در قامت این کشور به اعتلای آن کمک کنند.
 
حضور پرشور و آگاهانه شما مردم در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که نشان از بینش وآگاهیتان است سبب استحکام پایه‌های نظام اسلامی ایران خواهد شد.
 
اینجانب از مردم غيور و متدين شهرستان بندرلنگه دعوت مي نمايم تا با پیروی از آرمان های امام راحل و توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری، همگام با همه مردم این كشور حماسه ساز در دوم اسفند ماه  پای صندوق های رأی حاضر شويد و با شرکت در انتخابات و نمایش شور و شعور سیاسی خود حماسه ای دیگر خلق نموده و برگ زرین دیگری در صفحات تاریخ این دیار بر جای بگذاريد.
 
 
                                                       علی نیکویی
                                             فرماندار شهرستان بندرلنگه


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .