شنبه ١٧ خرداد ١٣٩٩
اخبار > وسایل نقلیه گردشگران به شهر و تردد های غیر ضرور جدا جلوگیری شود


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١١٩٠ 

 تاریخ:1398/12/20 


وسایل نقلیه گردشگران به شهر و تردد های غیر ضرور جدا جلوگیری شود

صبح امروز جلسه شورای سلامت در خصوص پیشگیری از شیوع کرونا ویروس به ریاست علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه و با حضور ، دکتر زارعی رئیس بیمارستان ، دکتر عاقل رئیس شبکه بهداشت و جمعی از اعضای این جلسه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

 

 

 

 


 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ صبح امروز جلسه شورای سلامت در خصوص پیشگیری از شیوع کرونا ویروس به ریاست علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه و با حضور ، دکتر زارعی رئیس بیمارستان ، دکتر عاقل رئیس شبکه بهداشت و جمعی از اعضای این جلسه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه مقرر شد؛

۱. اکیپی با محوریت شبکه بهداشت و درمان ، بخشداری شیبکوه و با همکاری سایر دستگاه ها جهت پیشگیری از ویروس کرونا در ورودی شهر چارک مستقر و ورود و خروج ، با اعمال محدودیت های سخت و تحت مراقبت های شدید صورت پذیرد و از مردم خواسته شود از تردد های غیر ضرور پرهیز کنند و فقط ارسال مایحتاج اهالی جزیره کیش با کنترل کامل انجام شود.

 ۲ . اکیپی با محوریت اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ، اداره بنادر و دریانوردی و با همکاری سایر دستگاه ها در ورودی شهر بندرلنگه( پلیس راه) مستقر شوند و ضمن کنترل وسایل نقلیه ، معاینات لازم انجام شود و از تردد وسایل نقلیه گردشگران به شهر و تردد های غیر ضرور نیز جدا جلوگیری شود.

 ۳ . شهرداران و دهیاران جهت اطلاع رسانی لازم در خصوص اینکه مردم از خانه خارج نشوند و از تردد غیر ضروری خودداری کنند از طریق مساجد و بلندگو در سطح شهر و روستاها اقدام کنند.

قابل ذکر است شهروندان محترم شهرستان بندرلنگه در صورت مشاهده هر گونه علائم مشکوک به کرونا ویروس را به شماره ۱۹۰ اطلاع رسانی نمایند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .