شنبه ١٧ خرداد ١٣٩٩
اخبار > مردم از تردد و سفرهای غیر ضروری خودداری کنند و در خانه بمانند


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٢١١ 

 تاریخ:1398/12/23 


مردم از تردد و سفرهای غیر ضروری خودداری کنند و در خانه بمانند

جلسه پیشگیری از کرونا ویروس با حضور علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه ، سرهنگ رحیمی جانشین فرماندهی انتظامی ، شهردار و شوراهای شهر بندرکنگ ، جمعی از مسئولین و معتمدین این بندر در شهرداری بندرکنگ برگزار شد.

 

 

 

 


 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ جلسه پیشگیری از کرونا ویروس با حضور علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه ، سرهنگ رحیمی جانشین فرماندهی انتظامی ، شهردار و شوراهای شهر بندرکنگ ، جمعی از مسئولین و معتمدین این بندر در شهرداری بندرکنگ برگزار شد.

علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه در این جلسه اظهار داشت ؛ بر اساس شرایط اقتضایی و حساس موجود و تاکید استاندار محترم و مصوبات شورای سلامت شهرستان در جهت حفظ جان مردم ، اکیپ هایی متشکل از نمایندگان بهداشت و درمان ، شهرداری ها ، راهداری ، انتظامی ، هلال احمر ، اداره بنادر در ورودی شهرهای بندرلنگه ، چارک ، بندرکنگ و لمزان مستقر هستند.

وی افزود ؛کنترل مبادی ورودی و خروجی با اعمال محدودیت های سخت در حال اقدام و از ترددهای غیر ضروری و ورود گردشگران پیشگیری می شود.

نیکویی بیان داشت ؛ امسال با توجه به مهمان نوازی مردم این شهرستان ، به دلیل پیشگیری از ویروس کرونا هیچگونه امکاناتی جهت اسکان برای مسافران نوروزی در نظر گرفته نشده است.

فرماندار شهرستان بندرلنگه گفت ؛ از انتقال و جابجایی گردشگران به کیش و کسانی که قصد سفر غیر ضروری دارند جلوگیری می شود و فقط نسبت به ارسال مایحتاج ضروری جزیره کیش با حساسیت و کنترل کامل اقدام می شود .

وی در پایان از همکاری مردم شهرستان بندرلنگه تشکر نمود و از مردم شریف شهرستان خواست تا بهداشت را رعایت نموده و از تردد و سفرهای غیر ضروری پرهیز کنند و در این ایام در خانه بمانند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .