شنبه ١٧ خرداد ١٣٩٩
اخبار > باید از ظرفیت خیرین در پیشگیری از شیوع بیماری کرونا استفاده بیشتری کرد


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٢١٢ 

 تاریخ:1398/12/24 


باید از ظرفیت خیرین در پیشگیری از شیوع بیماری کرونا استفاده بیشتری کرد

صبح امروز با حضورعلی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه ، دکتر حسن نیا معاون دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و جمعی از مسئولین جلسه هماهنگی ستاد پیشگیری از ویروس کرونا در فرمانداری شهرستان بندرلنگه برگزار شد.

 

 

 

 


 
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ صبح امروز با حضورعلی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه ، دکتر حسن نیا معاون دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و جمعی از مسئولین جلسه هماهنگی ستاد پیشگیری از ویروس کرونا در فرمانداری شهرستان بندرلنگه برگزار شد.

فرماندار و رئیس ستاد پیشگیری از ویروس کرونا در شهرستان بندرلنگه گفت ؛ از تمامی دستگاه ها ، خیرین و همه کسانی که جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا همکاری لازم در امر گند زدایی و ضد عفونی مکان های عمومی شهرستان به صورت روزانه دارند تشکر و قدردانی می نماییم.

وی افزود؛ در جهت پیشبرد کارها و حفظ سلامتی مردم تمامی دستگاه های شهرستان باید همکاری لازم را داشته باشند و این یک وظیفه ملی است ، از ظرفیت خیرین نیز باید بیشتر استفاده کنیم .

نیکویی بیان داشت ؛ اکیپ هایی که در ورودی شهرهای بندرلنگه ، بندرکنگ ، چارک و لمزان مستقر هستند باید آموزش های لازم در توسط شبکه بهداشت و درمان دیده شوند .

در پایان اعضای ستاد پیشگیری از ویروس کرونا در شهرستان بندرلنگه گزارشی از فعالیت های خود را ارائه نمودند.


.انتهای پیام


خروج




کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .