شنبه ١٧ خرداد ١٣٩٩
اخبار > خانواده های معظم شهدا و جامعه ایثارگران سرمایه عظیم نظام و انقلاب اسلامی هستند


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٢١٣ 

 تاریخ:1398/12/24 


خانواده های معظم شهدا و جامعه ایثارگران سرمایه عظیم نظام و انقلاب اسلامی هستند

صبح امروز موسوی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بندرلنگه به همراه کارکنان این اداره به مناسبت ۲۲ اسفند ، سالروز بزرگداشت شهدا با علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه دیدار نمودند.

 

 

 

 


 
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ صبح امروز موسوی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بندرلنگه به همراه کارکنان این اداره به مناسبت ۲۲ اسفند ، سالروز بزرگداشت شهدا با علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه دیدار نمودند.

 فرماندار شهرستان بندرلنگه ضمن تبریک به مناسبت روز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به دستور امام خمینی (ره) و سالروز بزرگداشت شهدا گفت ؛ افتخارات امروز را مدیون خون شهدا و رشادت های آن عزیزان هستیم و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری که زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست ، باید نام و یادشان را همواره زنده نگه داریم.

وی افزود ؛ خانواده های معظم شهدا و جامعه ایثارگران سرمایه های عظیم نظام و انقلاب اسلامی هستند. نیکویی با تقدیر از کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت ؛ خدمت در این اداره افتخار مقدسی است و خادمین شهدا تمام سعی و تلاش خود را به کار بسته و با تمام توان آماده انجام خدمت به شایسته ترین بندگان خدا باشند.

در پایان ، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بندرلنگه گزارشی از خدمات و فعالیت های این اداره را بیان نمود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .