شنبه ١٧ خرداد ١٣٩٩
اخبار > حضور فرماندار شهرستان بندرلنگه در بیمارستان شهدا


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٢٤٤ 

 تاریخ:1398/12/28 


حضور فرماندار شهرستان بندرلنگه در بیمارستان شهدا

علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه به همراه جمعی از مدیران ادارات و نماینده خیرین با حضور در بیمارستان شهداء بندرلنگه از رئیس ، پزشکان ، پرستاران و نیروهای خدماتی این بیمارستان به واسطه ارائه خدمات ارزشمند به بیماران بستری شده در این بیمارستان با اهداء شاخه گل تجلیل نمودند.

 

 

 

 


 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه به همراه جمعی از مدیران ادارات و نماینده خیرین با حضور در بیمارستان شهداء بندرلنگه از رئیس ، پزشکان ، پرستاران و نیروهای خدماتی این بیمارستان به واسطه ارائه خدمات ارزشمند به بیماران بستری شده در این بیمارستان با اهداء شاخه گل تجلیل نمودند.

فرماندار بندرلنگه و جمعی همراهان همچنین از دستگاه جدید ونتیلاتور اهدایی توسط خیرین به بیمارستان بندرلنگه بازدید کردند.

دکتر زارعی رئیس بیمارستان شهداء بندرلنگه گفت : این دستگاه در قسمت ICU بیمارستانها کاربرد دارد و یک تهویه مکانیکی است برای بیمارانی که مشکل تنفسی دارند و دچار زجر تنفسی شده اند و یا کاهش سطح هوشیاری دارند کمک می کند که تهویه مکانیکی صورت بگیرد و اکسیژن خونشان درحد قابل قبول باشد تا سلول های بدنشان بتوانند به حیات خود ادامه دهند ، برای بیمارانی که در آی سی یو هستند حیاتی است ، بیماران کرونایی نیز که در مراحل اخر ممکن است تنفس انها دچار مشکل شود به این دستگاه احتیاج پیدا خواهند کرد تا وضعیت ریه انها به حالت عادی خود باز گردد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .