شنبه ١٧ خرداد ١٣٩٩
اخبار > بازدید فرماندار شهرستان بندرلنگه از ایستگاه های سلامت


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٢٦٥ 

 تاریخ:1399/01/03 


بازدید فرماندار شهرستان بندرلنگه از ایستگاه های سلامت

صبح امروز علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه به همراه اعضای ستاد پیشگیری از ویروس کرونا در شهرستان از ایستگاه های سلامت و مبادی ورودی و خروجی بندرلنگه ، اجرای طرح غربالگری ، بازدید و از نزدیک نحوه کنترل خودروها را نظارت نمودند.

 

 

 

 


 
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ صبح امروز علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه به همراه اعضای ستاد پیشگیری از ویروس کرونا در شهرستان از ایستگاه های سلامت و مبادی ورودی و خروجی بندرلنگه ، اجرای طرح غربالگری ، بازدید و از نزدیک نحوه کنترل خودروها را نظارت نمودند.

فرماندار شهرستان بندرلنگه در این بازدید گفت ؛ مبادی ورودی و خروجی شهرستان باید به همین قوت و شدت کنترل و از ورود مسافران و گردشگران به شهر به جد خودداری شود . وی افزود؛ خوشبختانه از ورود مسافران و گردشگران و اسکان آنها در شهر جلوگیری و نظارت خوبی صورت گرفته و بسیاری از مسافران نیز برگشت داده شده اند.

 نیکویی با تاکید بر رعایت بهداشت فردی و اجتماعی از مردم شهرستان بندرلنگه خواست که از تردد غیر ضروری خودداری کنند و به جز مواقع ضروری از منزل خارج نشوند و کلیه اقدامات پیشگیرانه لازم را برای سلامتی خود و خانواده به کار گیرند و تا شکست این ویروس همکاری لازم داشته باشند.

وی در پایان از همکاری و تعطیل کردن صنوف غیر ضرور در شهرستان بندرلنگه نیز تشکر نمود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .