پنج شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٩
اخبار > بازدید سرزده فرماندار شهرستان بندرلنگه از واحدهای صنفی


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٤٥٦ 

 تاریخ:1399/02/02 


بازدید سرزده فرماندار شهرستان بندرلنگه از واحدهای صنفی

عصر امروز علی نيكویی فرماندار شهرستان بندرلنگه به همراه جمعی از مسئولين شهرستان به منظور بازديد از طرح تنظيم بازار ماه مبارك رمضان و همچنين بررسی رعايت طرح فاصله گذاری اجتماعی در مراكز خريد به صورت سرزده از واحد های صنفی شهرستان بازديد به عمل آوردند

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ عصر امروز علی نيكویی فرماندار شهرستان بندرلنگه به همراه جمعی از مسئولين شهرستان به منظور بازديد از طرح تنظيم بازار ماه مبارك رمضان و همچنين بررسی رعايت طرح فاصله گذاری اجتماعی در مراكز خريد به صورت سرزده از واحد های صنفی شهرستان بازديد به عمل آوردند.
 


فرماندار بندرلنگه گفت : این بازدیدها با توجه به فرا رسيدن ماه مبارك رمضان در جهت بررسی وضعیت تامین کالاهای اساسی ، نظارت بر روند توزیع کالاهای تنظیم بازار ، ارتقای سطح خدمات رسانی ، تذکرات لازم مبنی بر رعایت اصول بهداشتی و جلوگیری از هر گونه گرانفروشی و کم فروشی کالاها و خدمات می باشد.
 

وي به همين منظور از تشكيل چهار گروه بازرسی در دو شيفت صبح و عصر خبر داد و افزود : نظارت بر بازار ، طرح فاصله گذاری اجتماعی و رعايت پروتكل های بهداشتی در ايام ماه رمضان به صورت جدی و مستمر صورت می پذيرد. فرماندار شهرستان در ادامه بیان داشت : تمهيدات لازم جهت توزيع اقلام اساسی از جمله مرغ ، گوشت ، شكر و برنج به قيمت مصوب در فروشگاه های منتخب صورت گرفته است.


نیکویی در پایان گفت : با واحدهای صنفی متخلف برخورد جدی صورت خواهد گرفت و مردم شریف شهرستان می توانند هرگونه تخلف را به سامانه ۱۲۴ بازرسی صنعت ، معدن و تجارت شهرستان گزارش کنند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .